تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 544 از 544 اولاول ... 44444494534540541542543544
نمايش نتايج 5,431 به 5,433 از 5433

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

نه نگران نباش درست میشه.. اون مشکلش با 2 تا راه فعلا حل شده.. اگر سرویس دهنده بخواد با این وضع بره جلو مشتریهای خودش رو از دست میده ... برای همین توانش رو میذاره که بر گرده به قبلش..

- - - Updated - - -

نه نگران نباش درست میشه.. اون مشکلش با 2 تا راه فعلا حل شده.. اگر سرویس دهنده بخواد با این وضع بره جلو مشتریهای خودش رو از دست میده ... برای همین توانش رو میذاره که بر گرده به قبلش..
    راه حل هایی که گفتید چیه؟
    از Fat تا داخل اتاق رو دیروز اومدن کابل کشی کردن ولی وصل نکردن و جوش فیوژن نزدن چون باید نمایندگی مرکزی که تهران هست مودم من رو بفرسته.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان قصد خرید سروریس فیبر مخابرات رو دارم اما چند تا سوال منطقه ما جز پوشش فیبر هست و فیبر کشی شده بنده دو تا جعبه فیبر دیدم که حداقل مطمعن هستم یکیش 100 درصد جعبه فیبر هست عکس اول
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوال اول من ی هست که ایا عکس دوم هم جعبه فیبر هست چون که عکس دوم این جعبه چسبیده به دیوار خانه ما هست
    سوال دوم از جعبه بیرونی در کوچه کابل کشی میکن ایا در پارکینگ باید قطعه ای باید نصب بشه؟
    سوال سوم ما طبقه 4 هستیم ایا روش این طور هست که از یکی از پیریز سیم کشی میشه تا پارکینگ به صورت تو کار ؟ چه جوری کسی از دوستان میتونن توضیح بدن من متوجه شم متشکرمسلام دوستان قصد خرید سروریس فیبر مخابرات رو دارم اما چند تا سوال منطقه ما جز پوشش فیبر هست و فیبر کشی شده بنده دو تا جعبه فیبر دیدم که حداقل مطمعن هستم یکیش 100 درصد جعبه فیبر هست عکس اول سلام دوستان قصد خرید سروریس فیبر مخابرات رو دارم اما چند تا سوال منطقه ما جز پوشش فیبر هست و فیبر کشی شده بنده دو تا جعبه فیبر دیدم که حداقل مطمعن هستم یکیش 100 درصد جعبه فیبر هست عکس اول

سوال اول من ی هست که ایا عکس دوم هم جعبه فیبر هست چون که عکس دوم این جعبه چسبیده به دیوار خانه ما هست
    سوال دوم از جعبه بیرونی در کوچه کابل کشی میکن ایا در پارکینگ باید قطعه ای باید نصب بشه؟
    سوال سوم ما طبقه 4 هستیم ایا روش این طور هست که از یکی از پیریز سیم کشی میشه تا پارکینگ به صورت تو کار ؟ چه جوری کسی از دوستان میتونن توضیح بدن من متوجه شم متشکرم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوال سوم ما طبقه 4 هستیم ایا روش این طور هست که از یکی از پیریز سیم کشی میشه تا پارکینگ به صورت تو کار ؟ چه جوری کسی از دوستان میتونن توضیح بدن من متوجه شم متشکرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض فیبر

سلام دوستان قصد خرید سروریس فیبر مخابرات رو دارم اما چند تا سوال منطقه ما جز پوشش فیبر هست و فیبر کشی شده بنده دو تا جعبه فیبر دیدم که حداقل مطمعن هستم یکیش 100 درصد جعبه فیبر هست عکس اول

سوال سوم ما طبقه 4 هستیم ایا روش این طور هست که از یکی از پیریز سیم کشی میشه تا پارکینگ به صورت تو کار ؟ چه جوری کسی از دوستان میتونن توضیح بدن من متوجه شم متشکرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

1. sima_6600

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •