تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مدير وب سايت محترم لطفا اين نوشته را نگاه كنيد

در آغاز فعالیت run's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

13 مدير وب سايت محترم لطفا اين نوشته را نگاه كنيد

با عرض سلام خدمت دوستان عزيز
    خيلي ممنون از كساني بابت اون سوال من و ياري دادن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقاي پبمان 62 اولا run نامي مي باشه كه به راحتي تو هر سيستم عاملي مي توان ديد و اغلب اوقات باهاش كار كنيم
    دوما من در خوسات پروژه نخواسته بودم سوالي كه گذاشتم كاملا شفاف و واضح بود
    جالب فقط در ايران و در اين انجمن تا بحال مي بينم وقتي مبحثي ارئه ميشه بجاي كمك كردن و همراهي كردن اومدي گير به اسم دادي و هنوز صورت سوال را هيچ نخوندي خيال مي كني در خواست پرو‍ژه كردم
    اگر كسي تمايل داره جواب بده آقا پيمان مي تونه جواب سوال را به راحتي بده اگر كسي هم نخواد نمي تونه
    زماني مي توان يه تايپيك را ببنيدم كه در آن حرفاي زشت و نادرست ديده باشيم
    بستن تايپيك كلاينت و سرور نوعي توهين هم به من و به كساني مي باشه كه خواهان خواندن و جواب دادن مي باشه
    از نظر فني به سوال هم نگاه كني سوال كاملا فني و واضح مي باشه
    اگر جناب عالي مي تواني جواب سوال را بدي يا حداقل راهنمايي بكني هيچ كسي مانع شما نشده
    من به اين وب سايت رجوع كردم چون خيلي وقت در اين وب سايت شراكت دارم و از دوستان فني استفاده بردم جاي تشكر هم داره
    همين صورت سوال را تو انجمن هاي ديگه گذاشتم هيچ كه نبستن خيلي هم خوشحال بودن بابت چنين صورت سوالي
    واقعا براي جماعتي از مهندسان متاسفم كه فقط جنبه هزينه مادي را در نظر مي گيرن و احساس مي كنند با مطرح كردن چنين صورت سوالي بازار اونا از بين مي ره
    ديگه سعي نمي كنم وارد اين انجمن بشم از همه دوستاني كه من و ياري دادن خيلي ممنون و متشكرم
    اقا پيمان انشالله كه بتوني صورت سوال را به طور كامل بخوني و اگر در حد فني مي باشي توانايي جواب يا راهنمايي را داري همراهي كني نه واسه من واسه بيقه
    جاي خوشحالي مي باشه اينجا هم محدوديت داره البته براي محدود كردن تعريفاتي داريم آقا پيمان مطمئن باش اگر فن و تخصص من در زمينه برنامه نويسي مي بود هيچ در مورد اون صورت سوال به طور واضح شرح مي دادم هر نوع برنامه اي كه مفيد باشه براي كاربران ايراني ارائه مي دادم
    دانش و فني دوستان هيچ لطمه اي به كسي نمي زنه و نخواهد زد كساني
    با كمال تشكر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز G G Game's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آِؤآ« ،,ۀآ آِ«}آ آِ«أ] ؤآ [أآ »ِأآ«أ

پيش فرض

متاشفم اگر با شما بد رفتاری شده و یا حقی از شما ضایع شده.

پروفشنال majj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

آقاي پبمان 62 اولا run نامي مي باشه كه به راحتي تو هر سيستم عاملي مي توان ديد و اغلب اوقات باهاش كار كنيم
    دوست عزیز پیمان نگفته اسم ایدی شما مشکل داره شما عنوان سوالتون خلاف مقررات سایت هست وهمچنین در خواست پروژه خلاف مقررات سایت هست در کل از اول تا اخر تایپیکتون خلافه
    لطفا قانون انجمن vb رو بخونید سوالتون رو مجدد تو یک تایپیک دیگه با عنوان مناسب بپرسیدقبلش هم کلمه winsock رو تو سایت جستجو کنید
    موفق باشین
    این هم لینک قوانین سایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    شما قانون شماره 3 رو نقض کردین
    Last edited by majj; 18-06-2008 at 08:03.

مدیر انجمن برنامه نویسی Payman_62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    با تشکر از دوست خوبم majj.

سلام.
    دوست عزیز کسی از نام کاربری شما ایراد نگرفت. نام تاپیک نام کاربری شما نیست. عنوانی هست که برای سوال خود انتخاب کردید. به دادم برسید عنوان مناسبی برای تاپیک نیست.

رنگ لیبل ها L1-L2-L3)) ابتدا سفید باشد قبل از اینکه کانیکت شود بعد که کانیکت کردیم در صورت دریافت پیغام از server لیبل1(L1) زرد شود و لیبل3(L3) سفید باشد
    اگر پیغام برابر Yes باشد لیبل2( L2) قرمز شود
    اگر پیغام NO باشد لیبل 2 (L2) سبز شود
    در صورتی که از Clinet به server پیغام برود لیبل 3 (L3) زرد شود و لیبل 1 (L1) سفید باشد
    سلام به همه دوستان
    کسی می تونه برای این موضوع دستور برنامه شو به من بده تحت ویژوال بیسیک باشه ممنون می شم که من و کمک بکنی و خیلی ضروریه بعدا که من هم برنامه نویسی کار نکردم اگه کسی می تونه ممنون میشم بازم من و کمک کنه مثاله مرگ و زندگی می باشه اگه انجام نشه مشروط می شیم
    شما میفرمایید این درخواست پروژه نیست؟
    تاپیک باید به گونه ای باشه که سوالی مطرح شه و جوابی درخواست شه. نه این که کاریر درخواست کد آماده کنه که مشروط نشه.

لطف کنید به این تاپیک مراجعه کنید و قوانین رو مطالعه کنید.
    کد:
    قانون شماره 3:
    3- کاربران می‌بایست در هنگام ارسال سؤالات و مشکلات و پیغام‌های خود از یک عنوان مناسب استفاده نمایند. این عنوان می‌بایست در رابطه با سؤال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد.

قانون شماره 18:
    18- علاوه بر قوانين عمومي فوق ، هر انجمن براي خود قوانين خاص خود را دارد كه كاربران ملزم به رعايت قوانين موجود در هر انجمن ميباشند.

قانون اختصاصی این انجمن توسط دوست خوبم صابر در قسمت بالای انجمن به صورت اعلان قرار داده شده.
    کد:
    - ایجاد کلیه تاپیکهای و پستهای مربوط به پروژه های درسی ممنوع و در صورت مشاهده حذف خواهند شد. سوالات و پروژهاي دانشجويي خود رو اينجا قرار ندهيد. لطفا تا حدودی که در توان خودتون هست تمرین يا پروژه رو حل کنید و جلو برید تا اینکه اگر احیانا در بين كار به مشکلی بر خوردید در اینجا مطرح کنید.
    ضمنا همین تاپیک شما هم خلاف قوانین بود.
    این دومین تاپیکی هست که در این مورد ایجاد کرید. برای هر موضوع یک تاپیک کافی است. اگر باز هم قوانین رو زیر پا بگذارید با شما برخورد خواهد شد.
    باز هم تکرار میکنم لطفا قوانین رو رعایت کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdibarghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من هم با پیمان موافقم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •