تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 34 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 333

نام تاپيک: **|| راهنمایی خرید کولر گازی اینورتر دار ||**

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

از دوستان آیا کسی اطلاعاتی در مورد کمپرسور کولر گازی داره؟ نه در مورد نحوه کارش بلکه در مورد مصرف برق، سر و صداش و چیزای دیگه
    توی مطالب این انجمن و همچنین سایت های دیگه مطالب بسیار متناقض هست مثلا یکی گفته پیستونی کم مصرفه و پر سر و صدا و یه جای دیگه درست عکس همین مطلب
    اگه کسی اطلاعات کاملی و درستی داره یه توضیحی بده ممنون میشم
    عرضم به حظورتون که کمپرسورها به لحاظ مکانیکی به سه دسته پیستونی روتوری و اسکرول تقسیم می شن بعضی از برندها هم مدل تویین روتوری یا روتوری دوبل دارن که لرزش و سروصدای کمتری دارن نسبت به روتوری و به لحاظ الکتریکی هم تکفاز و سه فازند و کمپرسورهای اینورتر هم جزئ کمپرسورهای سه فاز هست که سیستم اینورتر برق تکفاز رو به سه فاز با ولتاژها و فرکانس های مختلف(نسبت به دمای محیط)تبدیل میکنه و به کمپرسور میده در مورد معایب و مزایاشونم باید بگم که کمپرسورهای پیستونی از همه سگ جون ترن و دمای اواپراتور یا همون دمایی که از پنل خارج میشه سردتر از بقیه هست ولی لرزش زیادی داره و مصرفشم بالاست -کمپرسور روتوری مصرف پایینتر و لرزش کمتری داره ارزونترم هست و کمپرسور اسکرول بیشتر تو کولرهای بزرگتر از 30000 کاربرد داره و راندمان بهتری نسبت به روتوری در کولرهای بزرگتر داره و دراخرم کمپرسور اینورتر که همون روتوری سه فازه و مزایاش با روتوری یکیه ولی قیمتش خیلی گرون تره الان اغلب کولرهایی که توی بازار موجوده کمپرسور روتوری و اینورتر دارن و از بقیه کمپرسورها تو سیستم تکفاز کمتر استفاده میشه البته اینو هم اضافه کنم برندهای مختلف کمپرسور روتوری مصرفشون باهم خیلی فرق داره ولی به طور کلی مصرف برق یک کمپرسور روتوری از یک کمپرسور پیستونی خیلی کمتره برای مثال من کولر اوجنرال 30000 با کمپرسور پیستونی دیدم با 17 امپر مصرف برق و از همون برند با کمپرسور روتاری دیدم با مصرف 13 امپر فکر نکنم کسی بهتر از این بتونه توضیح بده

2. 4 کاربر از amiraub90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه arira's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    from Hell

پيش فرض

عرضم به حظورتون که کمپرسورها به لحاظ مکانیکی به سه دسته پیستونی روتوری و اسکرول تقسیم می شن بعضی از برندها هم مدل تویین روتوری یا روتوری دوبل دارن که لرزش و سروصدای کمتری دارن نسبت به روتوری و به لحاظ الکتریکی هم تکفاز و سه فازند و کمپرسورهای اینورتر هم جزئ کمپرسورهای سه فاز هست که سیستم اینورتر برق تکفاز رو به سه فاز با ولتاژها و فرکانس های مختلف(نسبت به دمای محیط)تبدیل میکنه و به کمپرسور میده در مورد معایب و مزایاشونم باید بگم که کمپرسورهای پیستونی از همه سگ جون ترن و دمای اواپراتور یا همون دمایی که از پنل خارج میشه سردتر از بقیه هست ولی لرزش زیادی داره و مصرفشم بالاست -کمپرسور روتوری مصرف پایینتر و لرزش کمتری داره ارزونترم هست و کمپرسور اسکرول بیشتر تو کولرهای بزرگتر از 30000 کاربرد داره و راندمان بهتری نسبت به روتوری در کولرهای بزرگتر داره و دراخرم کمپرسور اینورتر که همون روتوری سه فازه و مزایاش با روتوری یکیه ولی قیمتش خیلی گرون تره الان اغلب کولرهایی که توی بازار موجوده کمپرسور روتوری و اینورتر دارن و از بقیه کمپرسورها تو سیستم تکفاز کمتر استفاده میشه البته اینو هم اضافه کنم برندهای مختلف کمپرسور روتوری مصرفشون باهم خیلی فرق داره ولی به طور کلی مصرف برق یک کمپرسور روتوری از یک کمپرسور پیستونی خیلی کمتره برای مثال من کولر اوجنرال 30000 با کمپرسور پیستونی دیدم با 17 امپر مصرف برق و از همون برند با کمپرسور روتاری دیدم با مصرف 13 امپر فکر نکنم کسی بهتر از این بتونه توضیح بده
    واقعا توضیح کاملی دادی دوست عزیز. ممنون
    اینم توی یکی از سایتها پیدا کردم گفتم بزارم توی انجمن

4. 3 کاربر از arira بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه petozherver's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    neverland

پيش فرض

سلام دوستان
    من ساکن گیلان هستم و یه خونه 70 متری دارم که ممکنه در آینده خونمو عوض کنم و یه خونه بزرگتر بگیرم.

با این شرایط دنباله یه کولر با کیفیت هستم که مصرف برقشم کم باشه.

یکی از آشناها تو بانه یکی رو میشناسه که کولر اجنرال 30000 رو به قیمت 3.500.000 میده.
    با گارانتی و نصب رایگان
    فروشنده گفت کولرش اینورتر داره.
    240000 هم داشت که با همین شرایط قیمتشو میگفت 3.300.000
    راستش من 300000 برام زیاده ولی از اونجایی که اختلاف قیمتشون فقط 200 تومن هست تصمیم گرفتم 30 هزار بگیرم.

حالا سوالم اینجاست فایده اینور تر تو کولر چیه؟
    آیا قیمت اوجنرال که به من دادن مناسبه؟کیفبت اوجنرال خوبه یا بی خودی باید پوله مارکشو بدم؟

داره خودمونی میشه arira's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    from Hell

پيش فرض

سلام دوستان
    من ساکن گیلان هستم و یه خونه 70 متری دارم که ممکنه در آینده خونمو عوض کنم و یه خونه بزرگتر بگیرم.

با این شرایط دنباله یه کولر با کیفیت هستم که مصرف برقشم کم باشه.

یکی از آشناها تو بانه یکی رو میشناسه که کولر اجنرال 30000 رو به قیمت 3.500.000 میده.
    با گارانتی و نصب رایگان
    فروشنده گفت کولرش اینورتر داره.
    240000 هم داشت که با همین شرایط قیمتشو میگفت 3.300.000
    راستش من 300000 برام زیاده ولی از اونجایی که اختلاف قیمتشون فقط 200 تومن هست تصمیم گرفتم 30 هزار بگیرم.

حالا سوالم اینجاست فایده اینور تر تو کولر چیه؟
    آیا قیمت اوجنرال که به من دادن مناسبه؟کیفبت اوجنرال خوبه یا بی خودی باید پوله مارکشو بدم؟
    به زبان ساده میشه گفت که دستگاههای تهویه بدون اینورتر یا در حالت روشن و کارکرد هستن و یا در حالت خاموش یعنی دستگاه نیاز باشه روشن میشه و وقتی دما به درجه تنظیمی رسید از کار میوفته که این خاموش و روشن شدن های پی در پی باعث مصرف بالای برق میشه
    ولی دستگاههای اینورتر دار بجای خاموش روشن شدن پیاپی همیشه در حالت کارکرد هستن و نسبت به دما سرعت کارکردشون کم یا زیاد میشه و به صورت مداوم خاموش و روشن نمیشن که همین باعث صرفه جوئی تقریبا 30 درصدی میشه البته دستگاههای اینوتر گرونتر هستن و تعمیرشون در صورت خرابی هم گرونتر خواهد بود.
    در مورد قیمتها من اطلاعی ندارم

7. این کاربر از arira بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hamidreza777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز
    کولر اینورتر دار با اون قیمت که شما میگید وجود نداره.شک نکن اجنرال قلابی و بدون اینورتره.
    من دو سه روز پیش بانه بودم. اصلا کولر اینورتر دار واقعی تو بازار بانه فعلا نیست.همه قلابی و لیبل خورده هستند.
    فقط یه جا ۱۲۰۰۰ ال جی دیدم.
    با اطمینان ۱۰۰ درصد میگم بهتون که اون ۳۰.۰۰۰ که گفته قلابیه.
    در مورد فایده اینورتر بگم در کل در مصرف انرژی بین ۲۰ تا ۴۰ درصد صرفه جویی میشه.مکانیزم و عملکردش رو تو سایتا خیلی توضیح دادن و من دیگه نمیگم.
    در ضمن برای اطلاعات بیشتر در مورد کولر های بانه یه سر به وبلاگ زیر بزنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by hamidreza777; 19-05-2016 at 00:40.

9. 2 کاربر از hamidreza777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    neverland

پيش فرض

دوست عزیز
    کولر اینورتر دار با اون قیمت که شما میگید وجود نداره.شک نکن اجنرال قلابی و بدون اینورتره.
    من دو سه روز پیش بانه بودم. اصلا کولر اینورتر دار واقعی تو بازار بانه فعلا نیست.همه قلابی و لیبل خورده هستند.
    فقط یه جا ۱۲۰۰۰ ال جی دیدم.
    با اطمینان ۱۰۰ درصد میگم بهتون که اون ۳۰.۰۰۰ که گفته قلابیه.
    در مورد فایده اینورتر بگم در کل در مصرف انرژی بین ۲۰ تا ۴۰ درصد صرفه جویی میشه.مکانیزم و عملکردش رو تو سایتا خیلی توضیح دادن و من دیگه نمیگم.
    در ضمن برای اطلاعات بیشتر در مورد کولر های بانه یه سر به وبلاگ زیر بزنید.
    Banehfake.blogfa.com
    دوست عزیز ترسوندی مارو
    این اشنای من خودش مستقیم جنسارو وارد میکنه بهم گارانتی هم میده ازش تظمین اصل بودن میگیرم بعد ازش خرید میکنم.
    حالا اگه گرفتم از کجا میشه فهمید اصله یا فیک؟

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    neverland

پيش فرض

وب لاگ رو مطالعه کردم واقعا جالب بود.
    حتما ازش ضمانت اصل بودن میگیرم اگه ضمانت نداد مشخص میشه یجای کار میلنگه
    قرار شد بیاد برا نصب.(قبلش میاد خونه رو یبار چک میکنه)
    فقط یه سوال
    خونه ما 70 متری هست و مستاجر هستم.
    برا این خونه کولر 300000 بگیرم مشکل نداره؟
    احتمالا تا چند وقته دیگه خونه بزرگ تر میگیرم
    Last edited by petozherver; 18-05-2016 at 09:43.

داره خودمونی میشه hamidreza777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز من کل بازار بانه رو گشتم،اصلی اجنرال اینورتر تو بازار بانه نیست(گشتم نبود نگرد نیست)(در اردیبهشت 95 منظورمه،بعدا مطمئنن میاد)،اگر هم باشه مطمئن باش 30.000 زیر 4 نمیشه تو بانه از هرکی بپرسی میگه من وارد کنندم و بقیه دارن جنسو از من میخرن و کل بانه رو من پخش میکنم و این حرفا
    شما قبلش ازش عکس بگیر،بزار همینجا من بهت میگم اصلیه یا نه،حتما بگو از ریموت کنترلشم عکس بگیره.
    در ضمن قبلشم حتما این وبلاک رو با دقت بیشتری مطالعه کن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در مورد آشناتونم بگم که آدم هرچی میکشه از همین آشناها میکشه
    در نهایت میاد برات نصب میکنه و کولرم خب کار میکنه ،ولی مشکل اینجاست که به آدم بگن این ماشین هیوندای هست ولی بهت پژو تحویل بدن.هردو کار میکنن ولی خب عملا کلاهتو برداشتن.

من اگه جای شما بودم یه کولر 24000 میخریدم فعلا،بعدا اگه خونه بزرگتر گرفتید یک 12000 یا 9000 کم مصرف میتونید به اتاق خواب اضافه کنید.
    24000 مطمئن که قلابیشو ندیدم تو بازار بانه هیتاچی بود و Gree

یه پیشنهاد دیگم براتون دارم،اگه میخواید 3300 پول بدین به جنس قلابی،میتونید یک 24000 هایسنس اینورتر اصل و گارانتی دار و نصب رایگان از بازار داخل بخرید با قیمت حدود 3200 از نوع اینورتر.
    آمپر مصرفیشم حدود 8.5 آمپره فک کنم و پنل های خیلی قشنگی داره.

اگر هم تا 3800 و 3900 میتونی هزینه کنی میتونی از نمایندگی های سامسونگ 24000 اصلی اینورتر بخری.
    Last edited by hamidreza777; 18-05-2016 at 11:05.

13. این کاربر از hamidreza777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    neverland

پيش فرض

دوست عزیز من کل بازار بانه رو گشتم،اصلی اجنرال اینورتر تو بازار بانه نیست(گشتم نبود نگرد نیست)(در اردیبهشت 95 منظورمه،بعدا مطمئنن میاد)،اگر هم باشه مطمئن باش 30.000 زیر 4 نمیشه تو بانه از هرکی بپرسی میگه من وارد کنندم و بقیه دارن جنسو از من میخرن و کل بانه رو من پخش میکنم و این حرفا
    شما قبلش ازش عکس بگیر،بزار همینجا من بهت میگم اصلیه یا نه،حتما بگو از ریموت کنترلشم عکس بگیره.
    در ضمن قبلشم حتما این وبلاک رو با دقت بیشتری مطالعه کن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در مورد آشناتونم بگم که آدم هرچی میکشه از همین آشناها میکشه
    در نهایت میاد برات نصب میکنه و کولرم خب کار میکنه ،ولی مشکل اینجاست که به آدم بگن این ماشین هیوندای هست ولی بهت پژو تحویل بدن.هردو کار میکنن ولی خب عملا کلاهتو برداشتن.

من اگه جای شما بودم یه کولر 24000 میخریدم فعلا،بعدا اگه خونه بزرگتر گرفتید یک 12000 یا 9000 کم مصرف میتونید به اتاق خواب اضافه کنید.
    24000 مطمئن که قلابیشو ندیدم تو بازار بانه هیتاچی بود و Gree

یه پیشنهاد دیگم براتون دارم،اگه میخواید 3300 پول بدین به جنس قلابی،میتونید یک 24000 هایسنس اینورتر اصل و گارانتی دار و نصب رایگان از بازار داخل بخرید با قیمت حدود 3200 از نوع اینورتر.
    آمپر مصرفیشم حدود 8.5 آمپره فک کنم و پنل های خیلی قشنگی داره.

اگر هم تا 3800 و 3900 میتونی هزینه کنی میتونی از نمایندگی های سامسونگ 24000 اصلی اینورتر بخری.
    ممنون
    حتما عکسشو میذارم اگه تایید کردین میخرم وگرنه که نه.
    من الان تلفنی باهاش صحبت کردم حرفای شما رو باهاش زدم و گفتم که تقلبی تو بانه زیاده و .......
    اونم گفت اره زیاده اونایی هم که این کارو میکنن .......هستن(یه حرف ناجور بهشون زد) بعدم گفت من پدرم 30 ساله داره از اونور مرز قاچاقی وارد میکنه ما خودمون وارد کردیم خیالت راحت از بابت فیک بودن
    با همه این تفاسیر جنسو که تحویل گرفتم عکسشو اینجا قرار میدم.
    Last edited by petozherver; 18-05-2016 at 16:14.

داره خودمونی میشه mpx1386's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان ، شما صد در صد از ما وارد تر هستید بنابراین چند سوال داشتم
    1- من می خوام برای مغازه (تهران) به متراژ تقریبا 15 متر کولر 12000 بگیرم ، با توجه به محدودیت بودجه می خواستم از کولرهای هایسنس بگیرم به نظرتون مارک خوبی هست ؟ و جوابگو خواهد بود برای مغازه با چندین بار باز و بسته شدن در مغازه در روز؟ در غیر اینصورت تو این رنج چه مارکی رو پیشنهاد میدید؟
    2- با نظراتی که خوندم و چیزایی که از فروشنده ها و... پرسیدم می گن اینورتر در کل اونقدرا هم باعث صرفه جویی نمیشه و با توجه به اختلاف قیمت فاحشش با معمولی پول اضافه ای که اولش پرداخت می کنی تو چندتا تابستون مثلا سه یا چهار تابستون( یعنی سه چهار سال بعد ) جبران میشه
    و با توجه به اینکه این مغازه سیستم برق کشی درست و حسابی هم نداره و گهگاهی برق با وزش باد قطع و وصل میشه شما مدل اینورتر رو پیشنهاد میدید؟ یا همون معمولی بگیریم ؟
    ممنون از پاسخ هاتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •