تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1835 از 1849 اولاول ... 83513351735178518251831183218331834183518361837183818391845 ... آخرآخر
نمايش نتايج 18,341 به 18,350 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

از اولین پیریز تلفن چک کن.. . اگر هم باز داری از پیریز اول استفاده میکنی.. باز کن. داخل پیریز رو نگاه کن.. ببین سیم برق رد نشده باشه از کنارش و بعد یک پیریز جدید ببند و همینطور سیم ها رو یه چکی بکن.. بدون پیریز هم یکبار مودم رو وصل کن و کیفیت رو بررسی کن.. شاید با تکان خوردن سیم ها بصورت مقطعی و یا اتصال به یک سیم دیگه این اتفاق میوفته.. کلا زمان بذار روش...
    متاسفانه هنوز قطعی و کاهش سرعت و snr پایین دارم
    این عکس از وضعیت وصل شدن سیمها به پریزه
    پایین دو تای راست، آبی و نارنجی به سیز و قرمز پریز وصل شدند، دو تا سفید هم به زرد و سیاهه پریز، اون دوتا قرمزه بالا هم که همراه کابلای سفید وصل شدن خط تلفن داخل خونست وصل کردم که پریزای داخل خونه تلفن داشته باشند چون سیم اصلی که میبینید کلا از باکس بیرون کشیدم داخل که کمترین نویز باشه اما هنوز مشکلات هست.

2. این کاربر از flashpoint1985 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    Last edited by Bensonw3x; 24-12-2020 at 17:17.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

پایین دو تای راست، آبی و نارنجی به سیز و قرمز پریز وصل شدند، دو تا سفید هم به زرد و سیاهه پریز، اون دوتا قرمزه بالا هم که همراه کابلای سفید وصل شدن خط تلفن داخل خونست وصل کردم که پریزای داخل خونه تلفن داشته باشند چون سیم اصلی که میبینید کلا از باکس بیرون کشیدم داخل که کمترین نویز باشه اما هنوز مشکلات هست.
    برو از همون باکس بدون وصل کردن سیم ها به سیم اصلی یه تست بگیر و ببین نویز و snr در چه حالته.. اگر دیدی خیلی خوبه و بعد دوباره این مشکل رو داری تمام پیریز ها رو از دسترس خارج کن و از اولین پیریز استفاده کن و اینکه نویز رو بررسی کن پیدا کردنش سخت نیست..یکبار هم از سر خط پایین ساختمان نویز رو چک کن ببین اونجا به چه صورتی شده.. حتی اگر دیدی لازم میشه یک سیم دوباره بکش... یا از رشته سیم های اضافی و خالی دیگه استفاده کن و بررسی کن..

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

جدیدا توی تست ها سرویس دهنده من رو پارس آنلاین تشخیض میده
    لینک کم اورده های وب؟؟

6. این کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ™ Hadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    کالبد بدن

پيش فرض

قطعی ها دیگه فک کنم تموم شد! الآن چند روزه که تثبیت شده
    من خودمم هم 195 شکایت ثبت کرده بودم.
    خدا کنه به همین منوال باقی بمونه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

خط من چند روزه شروع شده تا حالا در این 4 سال به این افتضاحی نبود پشتیبانی اصلا جواب نمیده زنگ میزنم نفر 60 هیچ موقعه های وب به این افتضاحی ندیدم کلا قابل استفاده نیست

- - - Updated - - -

قطعی ها دیگه فک کنم تموم شد! الآن چند روزه که تثبیت شده<br>
    من خودمم هم 195 شکایت ثبت کرده بودم.<br>
    <br>
    <br>خط من چند روزه شروع شده تا حالا در این 4 سال به این افتضاحی نبود پشتیبانی اصلا جواب نمیده زنگ میزنم نفر 60 هیچ موقعه های وب به این افتضاحی ندیدم کلا قابل استفاده نیست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

خط من چند روزه شروع شده تا حالا در این 4 سال به این افتضاحی نبود پشتیبانی اصلا جواب نمیده زنگ میزنم نفر 60 هیچ موقعه های وب به این افتضاحی ندیدم کلا قابل استفاده نیست

10. این کاربر از aliazari426 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

اگر جواب نگرفتی تنها راه اینه که خط پایین تر ببندی مثلا خط خودم بالاتر از 6 مگ اصلا جواب نمیده 4 سال روی 6 هستم هر موقعه 8 شده نویز بالا رفت خراب شد الان هم اوضاع خیلی خرابه بدترین و خنده دارترین موضوعی که دارم اگه از وای فای استفاده کنم و با گوشی به های وب وصل بشم سریع نویز خط بالا میره و قطعی و وصلی زیاد میشه اینم از عجایب زندگی در ایران هست!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستان جدید هیچ کس های وب نیاد که افتضاح شده صفحات قبل بخونید علت هاشو متوجه میشید! بلاخره پشتیبانی جواب داد! بهانه هم برای ادغام با پارس آنلاین هم دلیل خدمات ضعیفشون شده! اینهمه مشترک جدید اضافه شده معلومه فاتحه اینترنت شرکت خونده میشه دیگه فایده نداره تخلیه خط و تمام !!! الان روی 4 مگ گذاشتم نویز رفت snr هم خوب شد ولی دیگه فاید نداره سرعت 4 مگ مخصوصا حجم ماهیانه کمی که داره ارزش ماندن های وب نداره

14. 2 کاربر از aliazari426 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •