تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 21 اولاول ... 915161718192021 آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 209

نام تاپيک: ** مهم ترین و به روزترین اخبار بازی سازی در ایران **

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از تمام کسانی که بهم تبریک گفتند.

اونا کاشان هستند منم تهران.
    مشکلش چیه اگه بهم یه سوئیت رایگان با تمام امکانات بدن؟؟؟
    حالا هر روز نمیتونم اونجا باشم یه سری چیزا رو تلفنی و یه سری رو اینترنتی حل میکنیم.

در ضمن کامل ترین اطلاعات رو قراره Stargamez.info توی مجله اشون منتشر کنه(مجله الکترونیکی) که از جایی که من با آقای رحمانی آشنا شدم شروع میشه تا آینده کاریمون به صورت کامل شرح میده.
    در مورد پروژه هم یه مقدار توضیح میده ولی از خود پروژه چیزی لو نمیره,فقط اینکه چند نفر هستیم و چقدر زمان لازم داریم و توانایی ها و تکنولوژی هایی که داریم رو میگه.

در ضمن مصاحبه سایت pejdogame با آقای رحمانی رو میتونید توی آخرین مجله منتشر شده از سایت Stargamez بخونید(این 2 سایت همکار هستند)که توی اون دقیقاً آقای رحمانی در آخرای جواب دومین سوال گفته که :
    ایده هایی برای پروژه های جدید داریم که معطوف به عملی شدن یک سری از شرایط میباشد.
    دقیقاً یکی از پروژه ها همونی هست که قراره من توش همکاری داشته باشم.
    اینم لینک دانلود مجله:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2 کیفیت داره که بهتره کیفیت بالا رو بگیرین.

2. 5 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

آقای عرب زاده هرچی میگردم اثری از پیام عربزداه نمی بینیم......

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

10 تایید خبر

خب گفتم که این مجله قبلی بوده که با آقای رحمانی مدیر عامل رسانا شکوه کویر مصاحبه کرده ولی تو مجله 8 مصاحبه من رو میزنن.

اینم تایید حرف من مبنی بر رفتنم به رسانا شکوه کویر:
    فقط چون لینکش توش کلمه فارسی داره کپی میکنم توی انجمن ها اینجوری میشه ولی بازم کار میکنه.
    کلش رو کپی کنید تا خبر رو ببینید.
    کد:

5. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض RSK Entertainment

دوستان عزیز سلام
    من عماد رحمانی هستم و خوشحالم که با شما صحبت میکنم.

خیلی تصادفی این تاپیک رو از طریق گوگل پیدا کردم و دیدم در صفحات آخر یادی از ما شده , گفتم بد نیست چند کلمه ای بنویسم تا هم عرض ادبی شده باشه خدمت بچه های گل پی سی ورد و هم برخی از مسائل رو توضیح بدم :

در رابطه با آقای عربزاده , ایشون به تیم فنی ما اضافه شدند و من رسما این خبر رو تایید میکنم . پیام یکی از با استعداد ترین طراحان ایرانی هست و من مطمئنم , میتونه برای پروژه در پیش روی رسانا شکوه کویر مفید باشه,
    در رابطه با بعد مسافت هم که ایشون توضیح دادن , صد البته جدای از حضور سه الی چهار روزه ایشون در کاشان , در باقی اوقات هم تدابیری اندیشیده شده و جای نگرانی نیست .

در رابطه با پروژه هم , دوستان مطمئن باشند اینبار , شاهد فضای جدیدی در کارهای ما خواهند بود. پیش در آمد این امر رو میتونید در پروژه های پیشین ما جستحو کنید.

در رابطه با بازی های در دست تولید رسانا شکوه کویره م باید عرض کنم :
    بازی شیطنت های علیمردان خان از یک شنبه هفته آتی ( برابر با بیست و هفتم شهریور ماه) توسط شرکت عصر بازی پارس به بازار عرضه خواهد شد.
    بازی قتل در کوچه های طهران به ناشر تحویل داده شده و منتظر اخذ مجوز های لازم از بنیاد ملی بازیهای رایانه ای است.
    بازی گربه قجری مراحل تولید فنی رو سپری میکنه و نیمه دوم آذر ماه به بازار عرضه خواهد شد.
      محتوای مخفی: طلبکار :دی 

دوست عزیزی هم در مورد مبلغی پول صحبت کرده بودند که رسما اعلام میکنم من ایشون رو به جا نیوردم و واقعا خاطرم نیست در تهران کسی در حوزه بازی از ما مبلغی طلب داشته باشه, لذا برای اینکه خدایی نکرده مدیون نشیم, حتما با پیغام خصوصی من رو در جریان بزارن,

من الله توفیق
    عماد رحمانی

7. 10 کاربر از Ron_Emad2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

محتوای مخفی: طلبکار :دی 

دوست عزیزی هم در مورد مبلغی پول صحبت کرده بودند که رسما اعلام میکنم من ایشون رو به جا نیوردم و واقعا خاطرم نیست در تهران کسی در حوزه بازی از ما مبلغی طلب داشته باشه, لذا برای اینکه خدایی نکرده مدیون نشیم, حتما با پیغام خصوصی من رو در جریان بزارن,

محتوای مخفی: :d 

سلام . من همون پیمان ( مصطفی ) هستم . در مورد پول شوخی کردم ! به هرحال یه سرمایه گذاری قدیمی بود دیگه فقط من از این ناراحت شدم که شما بازی که ساختیم رو واسم نفرستادی و من احساس کردم 60 تومنی که دادم دود شد واسه همین همیشه چشمم دنبال اون پول بود فکر نمیکردم اینجا رو بخونی وگرنه به این موضوع اشاره نمیکردم شرمنده ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه ilililililiili's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بچه ها اگه میشه از تمام بازی هایی ساخته ایرانه و میخواد ساخته بشرو برام لیست کننین ممنون

10. این کاربر از ilililililiili بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال aliscan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ♥کرمـــان♥

پيش فرض

بچه ها اگه میشه از تمام بازی هایی ساخته ایرانه و میخواد ساخته بشرو برام لیست کننین ممنون
    یه سری اینجا هست:

کد:

12. 5 کاربر از aliscan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

«حمله به تل آویو» پاسخ بازی سازان ایرانی به «بتلفیلد ۳»

فارس خبر داد:
    بهروز مینایی رییس بنیاد ملی بازیهای رایانه‌ایی کشورمان در حاشیه چهارمین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ایی دبی در پاسخ به خبرنگار فارس درباره واکنش جمهوری اسلامی ایران به بازی اهانت آمیز بتلفیلد ۳ که در آن حمله به کشورمان و عملیات سربازان امریکایی در خیابان‌های تهران تصویر شده است، گفت: ما نامه‌های اعتراض آمیزی به شرکت سازنده و بازی سازان این بازی رایانه‌ایی ارسال کرده‌ایم اما تاکنون پاسخی دریافت نکرده‌ایم.
    بهروز مینایی افزود: اگر چه بتلفیلد ۳ به لحاظ فنی و تصویری اشکالاتی دارد اما اینکه لوکیشن این بازی تهران باشد قابل قبول نیست.
    رییس بنیاد ملی بازیهای رایانه ای کشورمان گفت: در اینجا هم اعتراض خود را به دست اندرکاران شرکت اپیک که حامیان نمایشگاه و حضوری فعال در چهارمین نمایشگاه دبی داشتند ابراز کردیم.
    وی ادامه داد: واکنش آمریکاییها این بود که این مساله صرفا یک بازی و داستان است و نباید زیاد سخت گرفت.
    رییس بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ایی با بیان اینکه استراتژی ما هم در این حوزه باید حمله در برابر حمله باشد گفت: از آنجایی که آمریکا خود را تحت ولایت اسرائیل قرارد داده است بنابراین بازی «حمله به تل آویو» ساخته خواهد شد، چون حتی بازی حمله به واشنگتن هم به اندازه حمله به تل آویو آنها را ناراحت نخواهد کرد.
    در عین حال جمعی از بازی سازان کشورمان آمادگی خود را برای همکاری در ساخت بازی «حمله به تل آویو» اعلام کردند.
    چند بازی ساز جوان هم در گفت و گو با خبرنگار فارس از برنامه ریزی برای ساخت هر چه بهتر بازی در مقابل بازی «بتلفیلد ۳» خبر ردادند و گفتند ما کار مطالعاتی را از همین حالا (زمان مصاحبه) آغاز می کنیم.
    کد:

14. 3 کاربر از AMIR REZAs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه resident2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    مگه مهمه همه جای ایرن سرای من

پيش فرض

فارس خبر داد:
    بهروز مینایی رییس بنیاد ملی بازیهای رایانه‌ایی کشورمان در حاشیه چهارمین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ایی دبی در پاسخ به خبرنگار فارس درباره واکنش جمهوری اسلامی ایران به بازی اهانت آمیز بتلفیلد ۳ که در آن حمله به کشورمان و عملیات سربازان امریکایی در خیابان‌های تهران تصویر شده است، گفت: ما نامه‌های اعتراض آمیزی به شرکت سازنده و بازی سازان این بازی رایانه‌ایی ارسال کرده‌ایم اما تاکنون پاسخی دریافت نکرده‌ایم.
    بهروز مینایی افزود: اگر چه بتلفیلد ۳ به لحاظ فنی و تصویری اشکالاتی دارد اما اینکه لوکیشن این بازی تهران باشد قابل قبول نیست.
    رییس بنیاد ملی بازیهای رایانه ای کشورمان گفت: در اینجا هم اعتراض خود را به دست اندرکاران شرکت اپیک که حامیان نمایشگاه و حضوری فعال در چهارمین نمایشگاه دبی داشتند ابراز کردیم.
    وی ادامه داد: واکنش آمریکاییها این بود که این مساله صرفا یک بازی و داستان است و نباید زیاد سخت گرفت.
    رییس بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ایی با بیان اینکه استراتژی ما هم در این حوزه باید حمله در برابر حمله باشد گفت: از آنجایی که آمریکا خود را تحت ولایت اسرائیل قرارد داده است بنابراین بازی «حمله به تل آویو» ساخته خواهد شد، چون حتی بازی حمله به واشنگتن هم به اندازه حمله به تل آویو آنها را ناراحت نخواهد کرد.
    در عین حال جمعی از بازی سازان کشورمان آمادگی خود را برای همکاری در ساخت بازی «حمله به تل آویو» اعلام کردند.
    چند بازی ساز جوان هم در گفت و گو با خبرنگار فارس از برنامه ریزی برای ساخت هر چه بهتر بازی در مقابل بازی «بتلفیلد ۳» خبر ردادند و گفتند ما کار مطالعاتی را از همین حالا (زمان مصاحبه) آغاز می کنیم.
    کد:
    بازم می خوان یه گند دیگه بالا بیارن خدایش عجب رویی دارند .
    اینا کی یاد می گیرند اول برن علمشون رو به روز کنند بعد بیان از اینکارها بکنند خدا عالمه
    یعنی یه بازی هم سطح این می خوان بسازند

16. 3 کاربر از resident2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

فارس خبر داد:
    کد:
    به قول اون سریاله شما جیب ما رو نزن بازی ساختن ارزونیتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •