تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 8 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 77

نام تاپيک: چرا ايراني ها توانايي ساخت يك بازي كامل سه بعدي رو ندارند؟

پروفشنال rvin@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    هرجا که خلاقیت و تنوع باشه!

پيش فرض

بابا ما چه کارمون رو حسابه که این یکی باشه. سرمایه دارامون کیا هستن . به نظرتون سرمایه دارای ما که بعضی هاشون رو می شناسید اصلا این طور برنامه ها به فکرشون خطور می کنه!
    توی کشوری مثلا آمریکا کوچکترین سرمایه دارش هم پولش رو توی راهی خرج می کنه که به نفع کشورشه . و همیشه از دانشمنها و مبتکران خودشون و حتی کشورهای دیگه به بهترین نحو استفاده می کنن و پول و امکانات خوبی هم در اختیارشون قرار می دن. در مورد بازی و یا انیمیشن هم همینطوره.
    چند وقت پیش یه ایرانی که تو یکی از کمپانی های مطرح آمریکا کار می کنه اومده بود ایران و می خواست یک انیمیشن بسازه با کمک ایرانی ها! معلوم نشد چی شد اصلا.
    فکر کنم اینا می گفتن شخصیت های انیمیشن ایرانی باشه . اون هم می گفت باید شخصیت هایی باشه که تو کل جهان خوششون بیاد . خلاصه که آخرش نفهمیدیم چی شد.
    الان همین هایی که واسه دلشون بازی می سازن . اگه یه نفر باشه که حمایتشون کنه و یک گروه خوبی داشته باشن خب مسلما با روحیه ای بهتر و خلاقانه تر بازی میسازند. اتفاقی که توی ساخت تمام بازی های خوب می افته.

آخر فروم باز yasser1680's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Torento City

پيش فرض

تو کفش موندم یه بازی ایرانی بدون مشکل بازی کنم.

میدونم که خیلی از دوستان خیلی افکار جدید تو ذهنشون هست که میخوان اونارو تو بازی پیاده کنن و شاید حتی اگه میتونستن طریقه ساخت بازی رو یاد بگیرن یک بازی تمام عیار میساختن.

اگه تو این زمینه فعالیت بشه اقتصاد کشور خیلی بالاتر خواهد رفت.

ولی متاسفانه آموز شی وجود ندارد و کسانی که پولدار هم باشن فکر نکنم علاقه چندانی به این جور چیزا داشته باشن.

پس تا اونجایی که من فهمیدم فقط آموزش برنامه ها هزینه بر است.

مشکل اینجاست که نمیتونن یک انیمیشن کامل بسازن.دیگه انیمشن سازی هم هزینه میخواد؟؟؟؟؟/

یه کامپیوتر متوسط و وسلام بازی نخواستیم.واقعا اگه کسی بتونه یک دموی کوچک از بازی که میخواد بسازه رو بتونه درست کنه من خودم شخصا همه هزینه های صدا گزاری عکس برداری لیسانس موتور گرافیک و... میپردازم.

آخر فروم باز hossein_dig's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهــــــــــــــرون

پيش فرض

آخه دوست خوب تا ساخت یه بازی شروع نشه چه جوری دمو به شما نشون بدن ؟

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

منم با دوستان موافقم
    ایرانی حالا حالا ها اگه با این وضع بخواد پیش بره هیچ پیشرفتی نداره
    اچه در عرصه انیمیشن چه ساخته بازی چه فیلم سازی و ...

آخر فروم باز yasser1680's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Torento City

پيش فرض

آخه دوست خوب تا ساخت یه بازی شروع نشه چه جوری دمو به شما نشون بدن ؟
    مثلا این بازی در حال ساخته نمیگم که بازی رو بسازه یه انیمیشن کوچک. اینم دیگه هزینه میخواد؟

یک نرم افزار و یک کامپیوتر . مشکل اینجاست که واقعا مسلط نیستند.

موتور گرافیکی نرم افزار هست - سخت افزار هست - اسکریپت هست- چیه؟

داره خودمونی میشه النصر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    In great lands of earth, Islamic Republic Of Iran

11

بابا ما چه کارمون رو حسابه که این یکی باشه. سرمایه دارامون کیا هستن . به نظرتون سرمایه دارای ما که بعضی هاشون رو می شناسید اصلا این طور برنامه ها به فکرشون خطور می کنه!
    توی کشوری مثلا آمریکا کوچکترین سرمایه دارش هم پولش رو توی راهی خرج می کنه که به نفع کشورشه . و همیشه از دانشمنها و مبتکران خودشون و حتی کشورهای دیگه به بهترین نحو استفاده می کنن و پول و امکانات خوبی هم در اختیارشون قرار می دن. در مورد بازی و یا انیمیشن هم همینطوره.
    چند وقت پیش یه ایرانی که تو یکی از کمپانی های مطرح آمریکا کار می کنه اومده بود ایران و می خواست یک انیمیشن بسازه با کمک ایرانی ها! معلوم نشد چی شد اصلا.
    فکر کنم اینا می گفتن شخصیت های انیمیشن ایرانی باشه . اون هم می گفت باید شخصیت هایی باشه که تو کل جهان خوششون بیاد . خلاصه که آخرش نفهمیدیم چی شد.
    الان همین هایی که واسه دلشون بازی می سازن . اگه یه نفر باشه که حمایتشون کنه و یک گروه خوبی داشته باشن خب مسلما با روحیه ای بهتر و خلاقانه تر بازی میسازند. اتفاقی که توی ساخت تمام بازی های خوب می افته.
    استکبار جهانی با پول ساخته شده با پول هم از بین میره این و داشته باش تا ....

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت

پيش فرض

سلام علیکم
    والا من و امثال من نه که دنبال لقمه آماده نیستیم بلکه فقط برای دل کار میکنیم

این خاکی بودن چه ربطی به موضوع داره .بحث سر یه کار بزرگه نه سر سخاوت مندی یا کار مجانی !!
    برادر عزیز کار بزرگ !! - جالب شد - فعلا که تحریم هستیم و مجبور به استفاده از نرم افزار های کد باز هستیم .
    اگر این کار ها رو مجانی در اختیار مردم قرار ندهیم میزان خلاقیت در بطن جامعه برای ساختن یک محصول بهتر به صفر نزدیک میشه.
    بوی حرفه ای ها به مشامم میرسه.... حداقل برای کار با نرم افزار های گرافیکی و همچنین برنامه نویسی گرافیکی باید 7 الی 9 سال در این کار خبره باشی . واقعا هستی؟؟؟؟

این هم جواب اون کسایی که فکر میکنند رفتن به کلاس های فلان مجتمع باید پول هنگفتی از جیب والدینشون بدهند:

شما که می خواهید کار بکنید خب همراه با کلاس های (فلان) کار پاره وقت جور کنید (نیازمندی ها رو باز کن می فهمی) حداقل حقوق 1.000.000 و حداکثر 4.000.000 هزار ریال--- پاره وقت) دانشجو که نیستی! هی قر میزنی اگر هم گیر نیاوردی عیبی نداره حداقل جایی پیدا می شه که حداقل کار یاد بگیری (مثل: کارشناس ! برای نصب و راه اندازی ADSL)

پدر من بازنشسته هستند×من هم دانشجو ام (حقوق پدرم 240 و خودم هم 570 به انضمام مالیات)
    در ضمن شکم گشنه که دل و قلوه نمی شناسه...در این جامعه کسی این حرف رو می زنه که شکمش سیر باشه نه من و تو او !!!
    اکثرآ بی تجربه در استفاده از برنامه های ویژه این کار هستند (این نرم افزار هایی که در بازار پیدا می کنید ضعیف هستند)
    چه ابتکاری میشه بگی .تو کشور هند دارن با دایرکس و آنریل بازی میسازن و با برنامه های اورجینال کار میکنن درحالی که ما داریم با برنامه های قفل شکسته که هزار جور ایراد پیداه کرده کار میکنیم
    شما که دم از ناامیدی می زنید کمی هم نیمه پر لیوان رو نگاه کن عزیز برادر
    و السلام

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت

پيش فرض

عجـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــب

خوشین شما !
    یه بار برید سراغ یه پروژه ( حالا چه بازی چه هرچی ) تابفهمید چه حرفی زدید اصلا !
    فقط این رو به من بگو
    شما امیر رحیمی رو می شناسید؟ (تهیه کننده هستند)
    *راهنمایی: عضو ایرانی در شرکت بزرگ(خارج از میهن اسلامی زندگی می کنند)
    Last edited by النصر; 17-04-2008 at 00:03.

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت

13

تو کفش موندم یه بازی ایرانی بدون مشکل بازی کنم.

میدونم که خیلی از دوستان خیلی افکار جدید تو ذهنشون هست که میخوان اونارو تو بازی پیاده کنن و شاید حتی اگه میتونستن طریقه ساخت بازی رو یاد بگیرن یک بازی تمام عیار میساختن.

اگه تو این زمینه فعالیت بشه اقتصاد کشور خیلی بالاتر خواهد رفت.

ولی متاسفانه آموز شی وجود ندارد و کسانی که پولدار هم باشن فکر نکنم علاقه چندانی به این جور چیزا داشته باشن.

پس تا اونجایی که من فهمیدم فقط آموزش برنامه ها هزینه بر است.

مشکل اینجاست که نمیتونن یک انیمیشن کامل بسازن.دیگه انیمشن سازی هم هزینه میخواد؟؟؟؟؟/

یه کامپیوتر متوسط و وسلام بازی نخواستیم.واقعا اگه کسی بتونه یک دموی کوچک از بازی که میخواد بسازه رو بتونه درست کنه من خودم شخصا همه هزینه های صدا گزاری عکس برداری لیسانس موتور گرافیک و... میپردازم.
    با 4 خط اول شما موافقم هستم و در مورد خط 5 ام ... این مشکل از دانشگاه ها و استادان گرامی است که در این زمینه اطلاعات ناقص (هیچی هم بد نیست! برای خنده شوخی کردم) دارند و تنها نسل ما و جوانان مؤمن ایران زمین هستند که با کمی همت و پشتکار می توانند کوه را خرد کنند.(البته تپه ای بیش نیست مثل این است که دراز کشیده اید برادر بلند شو تا ببینی)کلاس ها هزینه بر هستند چون متخصص در ایران پرفراز کم است. بله انیمیشن سازی هم هزینه می خواهد چیزی در حدود یک ششم کل بودجه ای که صرف برنامه نویسی بازی می شود ... البته اگر منظور شما از انیمیشن سینمایی باشد که دیگه سر به فلک می کشد(سخت افزار و نرم افزاری برای این کار در ایران موجود نمی باشد) === Ratatouille
    Last edited by النصر; 17-04-2008 at 11:01. دليل: زمینه

حـــــرفـه ای hadi665's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مازندران !

پيش فرض

فقط این رو به من بگو
    شما امیر رحیمی رو می شناسید؟ (تهیه کننده هستند)
    *راهنمایی: عضو ایرانی در شرکت بزرگ(خارج از میهن اسلامی زندگی می کنند)
    عزیز ، من نمیگم که ما نمیتونیم که ، میگم کسی مارو کمک نمیکنه !
    من خیلی هارو بیرون ایران میشناسم که به خیلی جاها رسیدن
    اما چرا توی ایران نباید پیشرفت کرد؟
    .
    از تجربه هم بگم که من از برنامه نویسی که چیزی نمیفهمم از بازی سازی هم فعلا تجربه ای ندارم اما توی کاره گرافیکی مخصوصا گرافیک سه بعدی 7 سال تجربه دارم و میتونی از کارام بفهمی اینو
    .
    بعد شما چطوری ماهیانه 500 در میارید ؟ اگه مثل منو خیلی از دوستان درآمد ماهیانت زیره 100 بود و دانشجو بودید بازم همینارو میگفتید ؟ ( راستشو بخواهید که من چیزه زیادی از حرفات نفهمیدم !!!! )
    .
    منم دیگه وارد این بحثه الکی نکنید که اصلا حوصله اعصاب خورد کردن ندارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •