تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 86

نام تاپيک: مقاله ای در مورد کسپرسکی واقعیت یا دروغ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه kazme_gheyz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نا معلوم!

پيش فرض

در ضمن : فاینال کاسپرم اومده نمیدونی
    بله فاینال 2010 اومده کسی منکرشس نیست اونم بیشتر از4 ماهه!
    ولی 2011 فینال هنوز نیومده

اگه نباشه جاش خالی می مونه anahita2002_anahita2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    در افق ابی

پيش فرض

من دارم 2011 رو تست ميزنم تا حالا خوب جواب داده

3. این کاربر از anahita2002_anahita2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نا معلوم!

پيش فرض

حالا من هی میگم اومده ، تو هی بگو نیومده هاعه
    شما میگی2011
    در صورتی که Please Note! Only versions 9.0.0.736 (Critical Fix 2) and higher are compatible with Windows 7.
    در مورد باگ ها هم که کسپرسکی علنا نممیاد بگه اینترنت سکیوریتی 2011 باگ داره و بزاره تویه سایتش که!
    اگر تویه اداره کار کنی میدونی چون هر روز ایمیل میزنی و میپرسی چرا اینطوری؟؟ اونم میگه ببخشید ورژن فینال 2011 نیومده و حرفتو تایید میکنه!
    اینم لینک فینال :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. این کاربر از kazme_gheyz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

برادران ایمانی کلا کسپر مفت گرونه.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نا معلوم!

پيش فرض

برادران ایمانی کلا کسپر مفت گرونه.
    برادران چی؟؟؟ ایمانی؟ برادرته این ایمانی که میگی برادران ایمانی؟
    چند نفر هستین از برادران که اینجا فعالیت دارید؟
    عزیز من کسپر خیلی خوبه این حرف رو هم من نمیزنم تست ها av و .. تویه همه تست ها همیشه موفق بوده
    ولی باید App و behavior similar و...اسکین و پرواکتیو و بلادرنگش رو با توجه به نیازت تنظیم کنی!!
    یه اموزش تنظیمات درباره نود 32 بود خوندم با خودم گفتم این نود 32 کلا چند خط برنامه نویسی و سمبل شده تا موتورش تکمیل شه که این همه تنظیمات داره اونوقت میایم میگیم سلف دفنس نداره! کرنلش ضعیفه و.. چون ما توقع داریم نصب کنیم و کار بده بهمون همین نورتون رو من خودم حدود نیم ساعت تنظیمش میکردم اگر خندت میگره نشون میده که استاد هستی برادر ایمانی!
    اگر یه انتی ویروس بدون تنظیم خاص میخوای اویرا رو انتخاب کن نه کسپر و نورتون و نود 32!!
    Last edited by kazme_gheyz; 12-09-2010 at 12:57.

8. این کاربر از kazme_gheyz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

برادران چی؟؟؟ ایمانی؟ برادرته این ایمانی که میگی برادران ایمانی؟
    چند نفر هستین از برادران که اینجا فعالیت دارید؟
    عزیز من کسپر خیلی خوبه این حرف رو هم من نمیزنم تست ها av و .. تویه همه تست ها همیشه موفق بوده
    ولی باید App و behavior similar و...اسکین و پرواکتیو و بلادرنگش رو با توجه به نیازت تنظیم کنی!!
    یه اموزش تنظیمات درباره نود 32 بود خوندم با خودم گفتم این نود 32 کلا چند خط برنامه نویسی و سمبل شده که این همه تنظیمات داره اونوقت میایم میگیم سلف دفنس نداره! کرنلش ضعیفه و.. چون ما توقع داریم نصب کنیم و کار بده بهمون همین نورتون رو من خودم حدود نیم ساعت تنظیمش میکردم اگر خندت میگره نشون میده که استاد هستی برادر ایمانی!
    اگر یه انتی ویروس بدون تنظیم خاص میخوای اویرا رو انتخاب کن نه کسپر و نورتون و نود 32!!
    با این حساب هرکی بخواد باید از آنتی ویروس صد تا یه غاز کسپر استفاده کنه یا باید مثل حضرتعالی متخصص باشه واسه تنظیمش و یا یه متخصص استخدام کنه
    در مورد بقیه آنتی ویروسها بهتره اظهار نظر نکنی فقط در باب کسپر بحث کن که موجب خنده دوستان نشی خدای ناکرده.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نا معلوم!

پيش فرض

با این حساب هرکی بخواد باید از آنتی ویروس صد تا یه غاز کسپر استفاده کنه یا باید مثل حضرتعالی متخصص باشه واسه تنظیمش و یا یه متخصص استخدام کنه
    در مورد بقیه آنتی ویروسها بهتره اظهار نظر نکنی فقط در باب کسپر بحث کن که موجب خنده دوستان نشی خدای ناکرده.
    موجب خنده؟
    چرا؟؟
    برادر ایمانی شما هر چی میخوای استفاده کن ادم از صفر شروع میکنه میره بالا نه اینکه اینو اونو مصخره کنه!
    نمیگم متخصص شو حداقل اطلاعاتت در رمینه انتی ویروسی که خوذت استفاده میکنی بالا ببر

11. 3 کاربر از kazme_gheyz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه anahita2002_anahita2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    در افق ابی

پيش فرض

بهتره تا اين تاپيك كشته نداده قفل بشه!!!!!!!!

13. این کاربر از anahita2002_anahita2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

با سلام خدمت تمامی دوستان
    من این 3 صفحه رو خوندم و نظر خودم رو در مورد این مقاله میگم ...
    خواهشا دوستان از آب گل آلود ماهی نگیرن و فقط این نقد رو بخونن و پاسخی در موردش ندن که یه موقع باعث نشه درگیری های لفظی پیش بیاد و مدیران مجبور بشن تاپیک رو قفل کنن !
    من نمیخام از کسپرسکی دفاع کنم و در مورد آنتی ویروس های دیگه بد بگم ! این فقط یه نظره !
    با سپاس

من از کاسپر اسکی خوشم نمیاد شاید درست باشه این حرف
    عزیز من خیلی ها از خیلی از آنتی ویروس ها خوششون نمیاد ! دلیل نمیشه که اون آنتی ویروس بد باشه ! شما خوشت بیاد یا نیاد الان کسپرسکی از بهترین آنتی ویروسهای دنیاست ...
    در ضمن اسمش کسپرسکی ( در بعضی از جاها بهش کسپراسکای گفته میشه ) هست ... نه کاسپراسکی ! ( ناراحت نشید ، فقط جهت اطلاع گفتم )

فکر نمیکنم یک شخص مطلع این مقاله یاخبر رو نوشته باشه.
    با حرف این دوستمون هم کاملا موافقم ...
    اونی که این مقاله رو نوشته مطمئنن از روی تعصب بیجا و بی سوادی این مطلب رو نوشته !
    به هرحال اینجور آدم هایی که جنبه ی چیزی رو ندارن و نمیدونم به چه دلیلی با کسپرسکی مخالف اند اینجور مطالب رو مینویسن !

من نه دل خوشی از کاسپر دارم نه از نورتون نه از نود
    فقط آواست
    Avast هم از آنتی ویروس های خوب به شمار میره اما موضوع اصلیه تاپیک در مورد Kaspersky هست نه Avast

با وجود 1001 فروم ایرانی و خارجی که هر مشکلی داشته باشی رو درشون مطرح کنی سریعا جواب میگیری نیازی نیست بری متخصص بیاری !
    فقط کافیه یه سرچی بکنی و متناسب با نیازت کسپرسکی رو تنظیم کنی ... نه تنها کسپرسکی بلکه همه ی آنتی ویروس ها !

من خودم نزدیک به 4 ساله از Kaspersky Workstation دارم استفاده میکنم و لایسنسی هم که دارم معتبره ( از یکی از دانشگاه های کشور انگلستان هست ) توی این 4 سال کاملا ازش راضی بودم ، اکثر آنتی ویروس ها رو از جمله : Norton و Avast و Avira و ... هم امتحان کردم ... اما به شخصه با Kaspersky راحت تر بودم ...
    درسته سرعت کار با کامپیوتر رو کمی پایین میاره اما واقعا امنیت رو واسم تامین کرده !
    شاد باشید

15. این کاربر از LΩRD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

برادران ایمانی طرفدار کسپر بنده یه سوال مختصر دارم:
    از اونجایی که این آنتی ویروس بسیار زیاد قدرتمند آنلاین اکتیو میشه و امکان فعال کردن آفلاین وجود نداره و لذا چیزی بنام کیجن واسش نخواهد بود بفرمایند اینهمه کلیدی که تو دست ملته و چند تا سایت مثل:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    واسه تهیه اش هست و جناب کسپر هم علی الدوام داره کلیدهای لو رفته رو میبره تو لیست سیاه ولی تمامی نداره از کجا میاد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •