تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 55

نام تاپيک: Edius 6

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

آقا اصلاً لينك دانلود نداره ما هر چي ديديم نبود

داره خودمونی میشه canopus252's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان عزیز Edius 6 از سایت برداشته شده امشب خودم سری زدم نبود.در ضمن اگر هم باشه کرک نشده و 30 روزه هست

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اگه جایی Edius 6 را برای دانلود پیدا کردید به منم خبر بدهید چون از سایت grass valley برداشته شده و در ضمن 30 روزه هم بود و کرک هنوز براش نیومده

---------- Post added at 11:31 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

مژده بدم .مژده به کسانی که در grass valley عضو هستند
    میتونید Edius 6 را ریجستر کنید با سریال GYPJP01CRGEYGE7F و از افکت های مجانی که داره استفاده کنید
    البته اگه خودشو برای دانلود پیدا کردید!!!!!!!
    من که ریجسترش کردم
    در واقع دگمه را بردم کت بهش بدوزم!!!!!!!!

داره خودمونی میشه mahyarbadry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام بر کلیه دوستان

برای آشنایی بیشتر در مورد EDIUS6 می توانید از این سایت استفاده کنید
    به این لینک وارد شوید

http://ae.4sos.ir/category/edius-news001/

داره خودمونی میشه rasoolsm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام.درسته متاسفانه لینک از سایت حذف شده.اما من دانلود کردم حتما براتون آپلود می کنم.
    منتظر باشید
    یا علی

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

Edius برای دانلود دوباره در سایت grass valley قرار داده شد.
    فقط باید عضو باشی تا بتونی دانلود کنی
    در ضمن کرک هم نداره 30 روزه هست

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

Edius دوباره به سایت grass valley برگشته برید دانلود کنید البته کرک نداره ها

داره خودمونی میشه rasoolsm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آره ادیوس برگشته.من نصب کردم فقط برای کسانیکه کار ریل تایم میکنن خوبه .چون افکت های ریا زیادی داره و امکان ورود تصویر 16 دوربین بصورت همزمان رو داره .کسانیکه با ریل تایم سر و کاری ندارن زیاد بدردشون نمیخوره.
    یا علی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ما بعد از اين اينكه نصب كرديم هيچ يك از پلاگين ها رو نشناخت (newblue-prodad.....(با كپي كردن هم تو قسمت پلاگين بالا نيامد كه نيامد تو سايت canopus گفته بايد ابديت بشه ما كجا پلاگين رو ابديت كنيم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ولي واقعاً حرف نداره چندين مشخصات توپي داره يكيش اضافه شدن ----- ماسك مانند افترافكت مي توني با ابزار pen دوربري كني و بهش كي فريم بدي New effects

The mask tool is the next generation of the old "region filter". This lets you apply an effect inside or outside of an area and keyframe it so it moves across the screen. This can be any of EDIUS range of filters or you could just say make the area outside the mask transparent.
    In the clip here we have have cut out the shape of the crawling man to superimpose him on another image. Notice that you can soften or "feather" the edges of the mask either inside, outside or both.
    You can also have multiple shapes in the same filter. If you have 3 people's faces you need to blur then put a mask on each one and they will all be blurred, all in the one filter.
    Masks can be rectangular, spherical or a hand drawn shape complete with bezier curves. The only way to get better masking than this is to use a full-blown compositing program like Adobe After Effects.

---------- Post added at 09:55 AM ---------- Previous post was at 09:52 AM ----------

دوميش هم قسمت
    The layouter كه نسب به ورژن قبليش خيلي تفاوت و كارايي بالايي داره و راحت تر
    The layouter

The layout tool was always good for image pans and cropping images but lacked a few things. Well no longer!
    The new "layouter" can now rotate and move clips in 2D and 3D as well as add boarders and crop images. You can now do all your image scalling and moving in one filter, without the need to use the old 2D Pnp and 3D PNP. These are still there but the layouter now covers all the tasks.
    It is also a filter, not a keyer and you can move it's position in the list of effects, so you can apply and effect like a mask first and then apply the layouter.
    As one of the new effects in EDIUS 6 it also works in 10 bit colour space on 10 bit projects.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •