تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: معرفی Unigine Engine

پروفشنال alisahaf70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    در جهان خالق جهان

پيش فرض

نبستیش ، فرار کرد !
    یادت رفت بزاری ؟ یا اینترنت زغالی ما لود نمکنه !؟!؟
    ف.....ل....تر شکن می خواد عکسش دوست عزیز تو بلاگ یونیجینه که از بلاگ سپات خدمات می گیره که اونم ف ... تره

---------- Post added at 10:39 AM ---------- Previous post was at 10:36 AM ----------

من چندماه پیش این موتور رو تست کردم.کی گفته گرافیکش از کرای و انریل بیشتر.تو همون دموی دریا هم واقعا گند داره.البته من ورژن اخر رو ندارم.فریم پر سکند هم نسبت به انریل و کرای خیلی پایینه.در کل به پایه اونا نمیرسه.
    منم کاملا موافقم تو دریا گند زده ولی از لحاظ نورپردازی بهترینه اینو نمی شه انکار کرد
    وقتی همه ی فیچرهاش روشن باشه با اینکه امکانات فعالش بیشتر از آنریل می شه ولی فریم ریت بالاتری داشت حداقل رو لپ تاپ من و فک نکنم همه ی اون فیچرها تو آنریل دیفالت روشن باشه و فک کنم سر این باشه که آنریل خیلی ابزارهای زیادی داره و از میدل ور های زیادی استفاده می کنه که به هر جال یه ذره پرفورمنس رو پایین میاره نظر شخصیم ولی از لحاظ کلی گرافیک توی محیط های خیلی کوچیک می گیرتشون ولی تو بزرگ نه و تو اپن ورد اصلا قابل رقابت نیست ولی انصافا بازم می گم نورپردازیش بهترینه

داره خودمونی میشه hasansmoke's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    in update function

پيش فرض

نمیدونم با نورپردازی کرای کار کردی یا نه.نه تنها چیزی کم نداره بلکه امکانات بیشتری نسبت به اونها داره.سایه های ریل تایم در کرای سبک تر و بهتر هستند.نور پردازی انریل که دیگه خیلی خفنه.بعلاوه تو کرای Natural Lighting هست که دیگه محیط رو خیلی خفن میکنه.دریا تو کرای هم که به نظر من با واقعیت هیچ تفاوتی نداره.
    چندتا رندر کرای(سایز رو کوچیک کردم تا راحت لود بشه واسه همین کیفیت یکم اومد پایین).

http://up8.--------.com/images/7a8zqjrer4k4ii0w4889.jpg
    اینم ببینید.

Last edited by hasansmoke; 15-09-2011 at 10:39.

3. 3 کاربر از hasansmoke بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    در جهان خالق جهان

پيش فرض

نمیدونم با نورپردازی کرای کار کردی یا نه.نه تنها چیزی کم نداره بلکه امکانات بیشتری نسبت به اونها داره.سایه های ریل تایم در کرای سبک تر و بهتر هستند.نور پردازی انریل که دیگه خیلی خفنه.بعلاوه تو کرای Natural Lighting هست که دیگه محیط رو خیلی خفن میکنه.دریا تو کرای هم که به نظر من با واقعیت هیچ تفاوتی نداره.
    چندتا رندر کرای(سایز رو کوچیک کردم تا راحت لود بشه واسه همین کیفیت یکم اومد پایین).

http://up8.--------.com/images/7a8zqjrer4k4ii0w4889.jpg
    اینم ببینید.

من فقط نظر شخصیمو می گم و روی این زیاد تحقیق نکردم ولی بر طبق تجربیاتی که داشتم (آنریل رو تقریبا بلدم و کرای و یونیجین هم در حد یه روز نه بیشتر باهاشون کار کردم) می گم هر کدومشون به درد یه وسعت کاری می خورن برای اتاق های خیلی کوچیک یونیجین خیلی چیزای تمیزی می تونه در بیاره ولی کافیه یه ذره بزرگ شه تا کیفیتش بخوابه و تو اپن ورد که نمونش اون مپ دریاست فوق العاده افتضاحه

به همون نسبت کرای واسه محیط های بزرگ عالیه همون نور طبیعی که گفتی نمونش کرای می تونه دریا و کلا هر چیزی که به محیط های باز جزیره مخصوصا مربوط بشه رو عالی در بیاره ولی تو محیط های بسته به آنریل نمی رسه و آنریل هم تو محیط های باز به کرای نمی رسه و هیچ کدوم تو محیط های خیلی خیلی بسته از نظر نور پردازی به یونیجین نمی رسن (اگه کیفیت بافت ها و بهبود هایی که موتور براش انجام می ده رو کنار بذاری)
    ببینید نورپردازی محیط باز با بسته خیلی فرق داره تقریبا از زمین تا آسمون خیلی از موتورا برای این قضیه سعی کردن از چند مدل سین استفاده کنن مثل OGRE و خیلی از موتورها تا جایی که من می دونم تقریبا ثابن و تو یکیش خیلی پیشرفت کردن نمی شه با نورپردازی جنگل یه کارخونه رو قشنگ نورپردازی کرد
    کرای تو اون قسمت بیشتر پیشرفت کرده
    آنریل دقیقا بهینه واسه مپایی تو مایه های آنریل تورنمنت هست
    و یونیجین هم دقیقا در حد اون اتاقی که تو دموش هست نه بیشتر برای همین به درد بازی نمی خوره

این نظر شخصیم بود از روی تجربه نه بررسی دقیق خوشحال می شم ایراداشو بدونم

ولی سیستم پارتیکلش کیفیتش فوق العاده بود هنوز نه تو آنریل و نه تو کرای مثل اونو ندیدم الان نصب نیست رو سیستمم کسی که نصب داره از انفجاراش چند تا عکس بذاره واقعا فوق العادست
    Last edited by alisahaf70; 15-09-2011 at 11:04.

5. 2 کاربر از alisahaf70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    در جهان خالق جهان

پيش فرض

خوب ستاپش کردم که عکسشو بذارم حیف با عکس نمی شه قشنگیشو رسوند ولی چاره چیست

7. این کاربر از alisahaf70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب اولاً که چون نمیشه باهاش خروجی گرفت آپلود کردنش هیچ ثوابی نداره.
    خب در مورد Select که باید بگم داره همون فلش که بالای صفحه توی عکس ها میبینید ولی فقط اسمش سلکته نمیدونم چجوری کار میکنه
    این کیت رو با خالی بندی گرفتم دیگه,به قول دوست عزیزم امید عسگری خالی بندی تو خون بازی سازهاست
    راستی این عکس از فاصله نزدیکه که نمیدونم کجاش رو میگین رندرش بده

9. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    در جهان خالق جهان

پيش فرض

خب اولاً که چون نمیشه باهاش خروجی گرفت آپلود کردنش هیچ ثوابی نداره.
    خب در مورد Select که باید بگم داره همون فلش که بالای صفحه توی عکس ها میبینید ولی فقط اسمش سلکته نمیدونم چجوری کار میکنه
    این کیت رو با خالی بندی گرفتم دیگه,به قول دوست عزیزم امید عسگری خالی بندی تو خون بازی سازهاست
    خب نسبت به انجین های دیگه قابل مقایسه نیست کرای که جدا که عکساش اون بالا هست
    OGRE هم با HYDRAX تقریبا در همین حده

البته تقریبا در همین حده
    زیاد کیفیت جالبی نداره
    Last edited by alisahaf70; 15-09-2011 at 11:34.

11. این کاربر از alisahaf70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز NINJA0098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    شاهی (مازندران)

پيش فرض

راستش منم چیز با کیفیتی تو شاتایی که از بازیاشون گذاشتن نمیبینم ....(یونیجینو میگم)... به غیر از unigin heaven که یه بنچمارکه
    مثلا همون اتاق که عکسو گذاشتینو کار یه ساعت کار با یو دی کی هست (اگه مدلا رو بدن) ...
    برای مقایسه یونیجین با کرای و آنریل باید نمونه بازیای هرکدومو ببینن که با بازیای یونیجین قابل مقایسه نیست (یعنی یونیجینو نمیشه با اونا مقایسه کرد) ....
    تو سکانس جزیره هم کیفیت آب فوث العاده نیس اگه به نمونه کار دریای یو دی کی که یکی از کاربرا تو اپیک گذاشته بود نگا کنین و که آموزش گذاشته بود تو 15 دقیقه با کیفیت بیشتر از این میسازه درمودر کرای هم که دیگه نیاز نیست چیزی بگم....
    سیستم پارتیکلشو دقیقا نمیدونم ولی از ترینش خیلی تعریف میکردن که تو نسخه جدید یو دی کی (که دانلود نکردم) میگن آنریل ازش جلو زده...

13. 3 کاربر از NINJA0098 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

دوستان وقتی UDK که رندر بهتری رو داره مفتی دادن دست شما این یونتیچن بدرد چی می خوره که حداقل یه نسخه TRAIL نذاشته .

15. 2 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

کجاش خوبه ؟
    به نظر منم اصلا در حد مقایسه با آنریل و کرای نیس !
    واقعا اگه رندش همین شاته که ازش گذاشتی ...
    زیاد به دلم نچسبید

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بهم ایمیل دادن گفتن که چون میخوایم دپارتمان جدید تاسیس کنیم میتونیم با تخفیف 50 درصد بهتون انجین رو بفروشیم و این بیشترین تخفیفیه که تا حالا دادیم.
    یعنی 15هزار دلار میدن.
    هر کی میخواد بگه آتیش زدن به مالشون.

18. 4 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •