تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: معرفی مدرس زبان انگلیسی که تجربه کرده ایم؟ و به خود شما ثابت شده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ممنون
    شما هم تو رشته ها زبان تحصیل میکنید؟
    ایشون لهجه شون امریکن هست و خیلی خوب و واضح صحبت میکنند روی استرس ها هم اتفاقا حساس اند و یه جلسه حسابی ما رو خجالت زده کردن با اشتباهاتی که گرفتن ازمون جز اساتیدی هم هست که هیچ وقت وقت فارسی صحبت نمیکنه موقع درس دادن
    یکی دیگه از استاد ها ولی لهجه بریتیش خیلی خوبی داره و برام تعجب داشت که اصلا انگلیس نبوده
    ولی در کل با اینکه اینها استاد های خوبی اند ولی خوب دانشگاه تهران اونجوری که انتظار داشتم نبود یعنی خیلی بهتر از اینها میتونست باشه اگه مثلا مثل رشته های دیگه استاد های native میذاشت

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
    والا من نه اما شاید اگر امکان وجود داشت می خوندم ، من در واقع برای یادگیری زبان پیش همچنین اساتید رفتم در کل اطلاعات زیاد در مورد کیفیت اساتید دانشگاه مطرح دارم از اونجایی که عرض کردم سه تا استاد داشتم که در دانشگاه تهران ، شهید بهشتی فرودسی و تربیت مدرس درس خوندند توی این دانشگاه های عالی به نظر خودم تربیت مدرس از همه بهتر ، حتی اگر دقت کنی توی هیت علمی دانشگاه تهران دانشیار ها ، تربیت مدرسی هستند یا هیت علمی دانشگاه فرودسی و اصفهان و غیر
    و لهجه این سه تا استادم فوق العاده بود علارقم اینکه خارج کشور نبودند تازه اون کسایی هم که من دیدم بیست سال آمریکا بودند اصلا لهجه ندارند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

من لهجه یکی شون برات میزارم ببین در حد دکتر برزآبادی هست یا پایین تر ، یا فرق نمیکنه ، تو هم لهجه دکتر برزآبادی اگر تونشتی برای من بزار ف چون خیلی دوست دارم لهجه شو بشنوم به هر حال آ دم کاملا تحصیل کرده ای هست در این رشته
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز farzan311's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    mostly Tehran and sometimes Isfahan

پيش فرض

دکتر برزابادی لهجه غلیظی نداره و سعی هم نمیکنه با لهجه حرف بزنه بعضی ها تمرکزشون رو میذارند روی لهجه داشتن و خیلی میره رو اعصاب من این قضیه الان یه همچین حسی رو داشتم با این صدای که گذاشتید البته کوتاه بود و خوب اینجوری هم نمیشه درست قضاوت کرد
    کلا من زیاد روی استاد هام دیگه حساس نیستم و فهمیدم که دانشگاه چیزی که یاد میگیریم زیاد با استاد نیست الان بیشتر دارم از جو کلاس و همکلاسی ها استفاده میکنم خوبی این دانشگاه اینه که الان بهترین های این رشته همکلاسی های منند حتی بعضی ها از بچگی تو کشور های انگلیس زبان بودن و لهجه هاشون عالیه حالا ترم بعد صدای یه چند نفرو برات ضبط میکنم متوجه میشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دکتر برزابادی لهجه غلیظی نداره و سعی هم نمیکنه با لهجه حرف بزنه بعضی ها تمرکزشون رو میذارند روی لهجه داشتن و خیلی میره رو اعصاب من این قضیه الان یه همچین حسی رو داشتم با این صدای که گذاشتید البته کوتاه بود و خوب اینجوری هم نمیشه درست قضاوت کرد
    کلا من زیاد روی استاد هام دیگه حساس نیستم و فهمیدم که دانشگاه چیزی که یاد میگیریم زیاد با استاد نیست الان بیشتر دارم از جو کلاس و همکلاسی ها استفاده میکنم خوبی این دانشگاه اینه که الان بهترین های این رشته همکلاسی های منند حتی بعضی ها از بچگی تو کشور های انگلیس زبان بودن و لهجه هاشون عالیه حالا ترم بعد صدای یه چند نفرو برات ضبط میکنم متوجه میشی

خدمت عرض کنم ما دو دسته آدم داریم که یک دسته تقلید می کنند و دسته دیگه اصول رعایت می کنند و نتبجه میشه این که برای شما گذاشتم
    اصولا کسایی که توی رشته آموزش زبان شاخ هستند هم زبان عمومی بسیار قوی دارند هم زبان تخصصی فوق العاده قوی من از اشخاصی که صحبت کردم واقعا بهشون اعتقاد دارم که استاد هستند
    حالا همین صدا متعلق به یکی از استاد یار ها دانشگاه بود که تحصیل کرده تربیت مدرس هم بوده مولف 20 کتاب که ده کتاب تخصصی برای رشته های مختلف مثل زبان تخصصی حسابداری ، کامپیوتر ، بیولو
    زی و مدیریت شاید 10000 تا لعت تخصصی میدونه و نزدیک به 50 مقاله آی اس آی ، کسی که هر ماه میره کنفرانس های اروپایی. ی فرصت عکس هاشو بعد از قولی که به من دادی برای شما می فرستم
    ممکنه آقای دکتر برزابادی لهجه ای به قشنگی استاد من نداشته باشه چون من دکتر زبان دانشگاه دولتی درس خونده زباد برخورد داشتم اما مطمئن هستم در دانش فوق العاده استاد قوی هستند حالا این از زعم من اینطوریه ممکنه شما صدای ایشون بزارید نظر م عوض بشه
    حالا من متوجه نشدم شما سر درد گرفتید ؟ از صدای استاد من ؟
    Last edited by majidgbox; 24-12-2014 at 00:53.

آخر فروم باز farzan311's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    mostly Tehran and sometimes Isfahan

پيش فرض

نه من بحثم تقلید و اصولی بودن نیست به هر حال هر کسی که لهجه ای داره به خاطر تقلیدش از ادم های اطرافشه
    سر درد که نه ولی حس جالبی نسبت به کسایی که زیادی accent conscious هستند ندارم این قضیه هم ربطی به این نداره که سواد زبانش چقدره یا اصلا انگلیسی زبان دومت باشه یا زبان مادریت بعضی ادم ها اینجوری اند بعضی ها هم نیستن دیگه کاملا هم این دو دسته وقتی حرف میزنند تفاوتشون معلومه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

نه من بحثم تقلید و اصولی بودن نیست به هر حال هر کسی که لهجه ای داره به خاطر تقلیدش از ادم های اطرافشه
    سر درد که نه ولی حس جالبی نسبت به کسایی که زیادی accent conscious هستند ندارم این قضیه هم ربطی به این نداره که سواد زبانش چقدره یا اصلا انگلیسی زبان دومت باشه یا زبان مادریت بعضی ادم ها اینجوری اند بعضی ها هم نیستن دیگه کاملا هم این دو دسته وقتی حرف میزنند تفاوتشون معلومه

خود شخص شما یک فردی هستی که در بهترین دانشگاه ایران در حال تحصیل هستی و میدونی شما چند واحد آوا شناسی میخونید که نحوه درست تولید صدای حروف انگلیسی کار میکنید
    کسانی که این آوا شناسی و اون استرس ها رعایت کنند به این درجه می رسند اساتید من نمیگم صد در صد مثل نیتیو هستند اما یک مثلی بزنم شاید اینطوری بتونم منظور خودمو برسونم شما توی کهکشان نپتون اگر درست اسم شو گفتم داریم که از خورشید خیلی فاصله داره زمین هم هست مریخ هم هست هر چی به خورشید نزدیک تر ، احتمال حیاط بیشتر ، به نظر من خورشید همون اشخاص نیتیو هستند و سیاره ها دسته های از اشخاص ،
    حرف زدن انگلیسی یک کسی هم که آمریکا رفته زندگی کرد هیا یک کشور انگلیسی زبان ، بلد هست اما دانش زبان که شامل مهارت ها و دستور ها ، و نحوه تدریش میشه بلد نیست .

دقیقا مثل فوتبال همه بلد هستند بازی کنند اما علی کریمی همه شدند ؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

بالاخره تکلیف رو روشن کنید برزابادی استاد خوبی یا نه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

بالاخره تکلیف رو روشن کنید برزابادی استاد خوبی یا نه؟
    آره دوست عزیز مگه میشه بد باشه عضو هیت علمی دانشگاه تهران دکتری آموزش زبان استاد یار دانشگاه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

شماره موبایلش را دارین ؟ خصوصی هم تدریس می کنه ؟ ایا درباره قیمت کلاساش اطلاعی دارین؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

شماره موبایلش را دارین ؟ خصوصی هم تدریس می کنه ؟ ایا درباره قیمت کلاساش اطلاعی دارین؟
    اسم شو سرچ کن سایتش پیدا میکنی ، خصوص بعید میدونم

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •