تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 14 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 132

نام تاپيک: خرید سیستم کامل تا ۹۰۰

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

قفل گشایی و قفل گزاری یعنی چی؟ مثلا کاربردش در برنامه dream چیه؟ بله اگر پریمیر بود میشد گفت ولی اونم درجه اول میره سراغ پردازنده.
    پاور توانش بعد از مدتی افت میکنه. و شما هم میتونی محاسبه توان رو توی سایت گرین ببینید. من فتوشاپ و برنامه های زیادی رو اجرا کردم و خوب اجرا شد. نگران اجرا نباشید. کمپانی aoc رو هم تا زمانی که حق انتخاب بیان ال جا و سامسونگ دارم انتخاب نمیکنم. دلیل فنی هم دادم. زاویه دید کم رزولوشن پایین.
    رم ها هم ضعیف نیستن ولی نسبت به چیزی که پیشنهاد دادم ضعیفن. من خودمم کینگمس رو توصیه میکنم ولی ایشون بودجشو دارن بهتره نسبت به بودجه انتخاب کنن. اگر دقت کنی باس 1333 من همیشه کینگ مکس میگم ولی بهتره تلاش کنیم تا باس بالاتر و زمان تاخیر کمتر بخریم به برند هم کاری ندارم. چون آواژنگ داره ساپورتش میکنه
    Ram:A-DATA -Dual Channel 2*2GB CL 7 - 1600 =180
    Ram:A-DATA -Dual Channel 2*2GB CL 8 - 1600 =130
    Ram:A-DATA -Dual Channel 2*2GB CL 9 - 1600 =120
    Ram:Kingmax -Dual Channel 2*2GB CL 9 - 1333 =90

در مورد هارد فکر کنم تنها فردی باشید که اینو میگه.
    در مورد هارد:
    من نمی گم،یه سری کارشناس اومدن تست گرفتن با نرم افزارهای معتبر گفتن و من هم تو هفت سال تجربه اینو عینی درک کردم

در مورد مانیتور:
    زاویه دید 160/160 یک زاویه دید معقول است،
    و کاملا تعجب می کنم،شما دارید کاملا بدون ارائه مستندات برند خوشنام aoc را زیر سوال می برید،
    انگار من از ماشین bmw خوشم میاد ،ولی می گم مرسدس بنز خیلی بده!!!
    مدلی هم که من معرفی کردم،دیزاینش خیلی از مدلای سامسونگ و ال جی بهتره

در مورد کارت گرافیک هم بهتره صحبت نکنم،خودتون برید یه سرچی بکنید بهتره!

در مورد مادربورد:
    این موبو علی رغم داشتن قیمت پایین،از جدیدترین سری چیپست معرفی شده از سوی amdیعنی سری 8xx استفاده می کند،
    و دارای رنج کاملی از امکانات است،برای مثال پشتیبانی از sata3 نیز گواهی بر کارایی بالای این بورد است،

قابلیت اورکلاک آسان و صدای 8کاناله hd با توجه به قیمتش خارق العاده است
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سیستم پیشنهادی من برا ایشون:
    Last edited by santamove; 25-11-2010 at 01:46.

2. 2 کاربر از santamove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوست عزیز چرا برای چیز ی که به اون به هیچ وجه نیاز ندارند باید 112 تومن خرج کنند ؟
    و کاملا تعجب می کنم،شما دارید کاملا بدون ارائه مستندات برند خوشنام aoc را زیر سوال می برید،
    درست هست ... مهیار خان شما که اینجوری اعتبار AOC رو زیر سوال می برید می دونید این شرکت قبلا پنل TV های شرکت های بعتبری هم چون SONY رو تولید می کرده ؟؟؟؟

4. 2 کاربر از Corei7_980X بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

دوست عزیز چرا برای چیز ی که به اون به هیچ وجه نیاز ندارند باید 112 تومن خرج کنند ؟

درست هست ... مهیار خان شما که اینجوری اعتبار AOC رو زیر سوال می برید می دونید این شرکت قبلا پنل TV های شرکت های بعتبری هم چون SONY رو تولید می کرده ؟؟؟؟
    خوب ببینید،در برنامه های رندر دو بعدی و سه بعدی جدید،بخشی از عملیات پردازشی بر روی gpu انداخته می شود،
    و gpuآن بورد نیز به دلیل وابسته بودن زیاد به ramوcpuسیستم،در بعضی عملیات کارایی سیستم را کاهش می دهد،
    کاربرد کارت گرافیک تنها در گیم نیست،

6. این کاربر از santamove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

خوب ببینید،در برنامه های رندر دو بعدی و سه بعدی جدید،بخشی از عملیات پردازشی بر روی gpu انداخته می شود،
    و gpuآن بورد نیز به دلیل وابسته بودن زیاد به ramوcpuسیستم،در بعضی عملیات کارایی سیستم را کاهش می دهد،
    کاربرد کارت گرافیک تنها در گیم نیست،
    بله گرافیک های گیم به هیچ وجه نمی تونه از پس این عملیات بربیاد ...
    اگه نظر من رو می خواهید بهتر هست یه کارت گرافیک 9600GT با هسته ی 8X بگیرید تا بشه اون رو تبدیل به سری کواردو کرد ...

8. این کاربر از Corei7_980X بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mg_mahyar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من aoc رو زیر سوال نمیبرم. ولی یه سری دلیل دادم. مثلا اینکه ظاهرشو دوست ندارم تفاوت فنی رو هم گفتم.
    یعنی واقعا مانیتور FULL HD ال جی رو با aoc با اون رزولوشن یکی میدونید؟ زاویه دید 160 معقوله وقتی میشه زاویه دید بیشتری داشت؟
    من در مقام مقایسه گفتم به درد نمیخوره. بهتره ایشون برن بازار خودشون از نزدیک ببین کیفت ها رو بعدا بیان بگن.کدومو خریدن. مانیتور توی اکثرا بازارا روشن شده هست و کیفیتشون رو از نزدیک میتونن ببین. در مورد مات بودنم بگم aoc مات تره. 250cd ولی الجی 300 cd هست. به نظرم اینا بحث الکی هست شما برو بازار هر کدومو دوست داشتی بخر. من aoc نمیخر.بی نهایت بد ترکیبن از نزدیک اینم سلیقه هست.

10. این کاربر از mg_mahyar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

من aoc رو زیر سوال نمیبرم. ولی یه سری دلیل دادم. مثلا اینکه ظاهرشو دوست ندارم تفاوت فنی رو هم گفتم.
    مهیار جان شکل ظاهری که ملاک نیست ... درباره ی مشخصات فنی همه ی برند ها کالای خوب،عالی و متوسط دارند ...
    یعنی واقعا مانیتور FULL HD ال جی رو با aoc با اون رزولوشن یکی میدونید؟ زاویه دید 160 معقوله وقتی میشه زاویه دید بیشتری داشت؟
    منظور من این نبود ... شما aoc رو زیر سوال بده بودی دوست عزیز ... من گارانتی مادیران رو که شرط تعویض با یک پیکسل سوخته داره رو با هیچ چیز عوض نمی کنم ...
    شما برو بازار هر کدومو دوست داشتی بخر
    تایید می شه ...
    ی نهایت بد ترکیبن از نزدیک اینم سلیقه هست.
    بله و این دلیل زیر سوال بردن یک برند نمی شه مهیار جان ...

12. این کاربر از Corei7_980X بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

آخه مشکل بازار اینه که آدم وقتی میره اونجا همشون میگن این چه سیستمی میخای بگیری، بیا فلان سیستمو بگیر، کلی هم دلیل میارن... بعد واسه کسی مثل من که سر در نمیاره خیلی سخت میشه...
    به نظر شما از بازار رضا تهیه کنم بهتره یا ایرانیان ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

آخه مشکل بازار اینه که آدم وقتی میره اونجا همشون میگن این چه سیستمی میخای بگیری، بیا فلان سیستمو بگیر، کلی هم دلیل میارن... بعد واسه کسی مثل من که سر در نمیاره خیلی سخت میشه...
    سیستمی که می خواید بگیرید،بالاخره کدوم شد؟
    اگه اصلا به کارت گرافیک احتیاجی نداره و می خوای آن بورد بگیری،پیشنهاد من استفاده از cpuهای دارایgpuاینتل هست،
    که یک مادربورد با چیپ h55 و یک پردازنده دارای gpu اینتل بگیر،

مادربورد پیشنهادی:

کد:
    سیستم پیشنهادی بدون مادربورد مجزا:

این سیستم قدرت پردازشی اش از سیستم amd-base کمتر است،ولی دو نام اینتل و ایسوس را یدک می کشد!!!

سیستم پیشنهادی با کارت گرافیک مجزا:
      محتوای مخفی: مشاهده 

که بستگی به میل خودتان دارد،کدام پیکربندی را بخرید!تصمیم نهایی با خودتان است!
    Last edited by santamove; 25-11-2010 at 19:04.

15. این کاربر از santamove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mg_mahyar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

الان مشکلت با سیستم فعلی چیه؟
    سیستمی که داری مشخصاتشو بهم میگی؟
    آخه برنامه هایی که شما مصرف دارید خیلی قول نیستن و یه برنام های ساده هستند. میترسم بری یک هزینه سنگین کنی بعدا بیای و اون انتظاری که داری برآورده نشه.
    میخواهیم ارتقا بدیم ولی نمیدونیم چرا . من خودم بدون مشکل این برنامه های رو با core 2 لپ تاپی هم راحت اجرا کردم. و اصولا مشکلی نداشتم. این که گفتی راحت جواب بده مگه سیستم فعلی شما راحت جواب نمیده؟ ایرادش کجاست؟ دیشب با خودم فکر میکردم اصولا ارتقا دادن چه ضرورتی داره؟
    اگر بازی میکردی میگفتم بازیا کند اجرا میشن میخواد ارتقا بده.
    اگر رندر میگرفتی میگفتم لابد میخواد سرعتش بیشتر بشه. ولی کامپایل یک برنامه و یا ساختن یک وب سایت آنچنان پردازش عظیمی نداره.
    اینا رو میگم که بعد از خرید سیستم پیش خودت نگی کنده . شاید با هزینه خیلی کمترم بتونی چیزی بخری که کارتو راه بندازه.
    در مورد خرید هم هر قطعه رو جدا بخر. من رفته بودم مادربرد بخرم طرف میگفت این مادربرد 6 هسته ای ساپورت نمیکنه. بعدا فهمیدم موجود نداره و داره قصه میگه . آخرش زنگ زد برام آوردن با 2 تومن بالاتر.

17. این کاربر از mg_mahyar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سیستمی که می خواید بگیرید،بالاخره کدوم شد؟
    اگه اصلا به کارت گرافیک احتیاجی نداره و می خوای آن بورد بگیری،پیشنهاد من استفاده از cpuهای دارایgpuاینتل هست،
    که یک مادربورد با چیپ h55 و یک پردازنده دارای gpu اینتل بگیر،

مادربورد پیشنهادی:
    کد:
    سیستم پیشنهادی بدون مادربورد مجزا:
    این سیستم قدرت پردازشی اش از سیستم amd-base کمتر است،ولی دو نام اینتل و ایسوس را یدک می کشد!!!

سیستم پیشنهادی با کارت گرافیک مجزا:
    [SPOILER="مشاهده"][I[/SPOILER

که بستگی به میل خودتان دارد،کدام پیکربندی را بخرید!تصمیم نهایی با خودتان است!
    راستش نمیدونم واقعا. خیلی گیج شدم چون خودم زیاد سر در نمیارم که بخام همه سیستم هایی که شما و دوستان فرمودید رو مقایسه کنم. برا همین الان بیشتر گیج شدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •