تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 332 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 3312

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2012

آخر فروم باز google_boy07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

نمیدونم چرا تاپیک اینقدر سرده و مانند سالهاس قبل نیست ... اونایی که ویدیو e3بازی رو دیدن نظرشونو بگن ....

PES 2012 has the best Camp Nou I've ever seen in a game. Totally unique, with an perfect camera angle unique to the stadium. This year we have different camera's to different stadiums
    بر اساس گفته های Adam دوربین در استادیوم ها متفاوت خوهد بود .

آدام همچنین از هوش مصنوعی بازی تعریف کرده و گفته که مدافعین حریف فرصت بهت نمیدن و خیلی باهوش شدن..

آدام همچنین میگه وقتی داری با تیم مثل بارسلونا بازی میکنی مثل بارسلونا در واقعیت رفتار میکنن مثلا پاسکاریهای زیاد و فضا سازی و فرار بازیکنی مثل الوز از سمت چپ و ....

در کل بازی از قبل سخت تر شده
    .................................................. ........................
    Last edited by google_boy07; 03-06-2011 at 22:39.

2. 2 کاربر از google_boy07 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ریاضیات hts1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

نمیدونم چرا تاپیک اینقدر سرده و مانند سالهاس قبل نیست ... اونایی که ویدیو e3بازی رو دیدن نظرشونو بگن ....
    بنظرم با توجه به پیشرفت خیلی خوب فیفا و ارایه نسخه های نا امید کننده pes (مخصوصا 11) طرفدارهای این سری به سمت fifa رفتن مثل خود من که تا pes 2009 طرفدار این سری بودم ولی بعد از اون به سمت fifa رفتم امیدوارم این سری pes یه چیز خیلی خوب بزنه طرفدارهای قدیمی بازم برگردن به این سمت.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

بنظرم با توجه به پیشرفت خیلی خوب فیفا و ارایه نسخه های نا امید کننده pes (مخصوصا 11) طرفدارهای این سری به سمت fifa رفتن مثل خود من که تا pes 2009 طرفدار این سری بودم ولی بعد از اون به سمت fifa رفتم امیدوارم این سری pes یه چیز خیلی خوب بزنه طرفدارهای قدیمی بازم برگردن به این سمت.
    دوست من فکر نمیکنم pes11 بازی نا امید کننده ای بوده بلکه بنظرم بهترین نسخه از بازی هستش که تا بحال ارائه شده...درسته شاید برای یک عده بازی سخت شده باشه و این سختی بازی عاملی شده تا از بازی زده بشن و بگن بازی نا امید کنندست ......

اگر میگفتیم بهترین نسخه بازی نسخه 6 بوده اما الان باید بگیم بهترین نسخه 11 هستش .. شک نکنید ...

البته درسته این چند سال ساکر اون بازی نبوده که انتظارشو داشتیم و از اون طرف فیفا پیشرفتهایی کرده اما نمیشه واژه " بهتر " رو برای اونا بکار برد .......
    هر کدوم برای خودش یک سری نکات مثبت و منفی داره و بستگی به سلیقه طرف داره ......

من شخصا خودم ساکر رو می پسندم حالا ساکر 500 سال از فیفا عقب باشه و برعکس ....!
    Last edited by google_boy07; 04-06-2011 at 13:15.

5. 4 کاربر از google_boy07 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه JUSTIN11's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    moon city

پيش فرض

بر اساس گفته های Adam دوربین در استادیوم ها متفاوت خوهد بود
    wow خیلی عالیه.من که با دوربین11 pes خیلی حال میکنم بر عکس فیفا که آخر سر نتونستم اون دوربین دلخواه خودمو تنظیم کنم.البته یه جا خوندم مثل اینکه فیفا هم داره روی دوربین ورزشگاههای مختلف کار میکنه....

محمود من دلم لک زده برای یه pes درست و حسابی متاسفانه کونامی داره کم کاری میکنه و خیلیا مثل من این دو شماره آخر رو اصلا بازی نکردن . به امید انتشار یه pes بدون نقص........

7. این کاربر از JUSTIN11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر من كه pes چه از لحاظ گرافيك و چه از لحاظ گيم پلي داره هر ساله پيشرفت ميكنه كه اينو ميتونيد مشاهده كنيد البته من هم فيفا بازي ميكنم و هم پي اس از لحاظ گرافيك كه پي اس خيلي بهتره ولي امثال فيفا هم تركونده و نسخه 12 اش عالي كار كرده اميدوارم كونامي هم كاره توپي بكنه اما از نظر گيم پلي ميشه گفت مساوي هستند چون هردو يكسري حسن هايي نسبت به يكديگر دارند .براي مثال البته نظر خودمه تو مستر پي اسمن بيشتر حال ميكنم و تو قسمت اسطوره شدن با فيفا بيشتر حال ميكنم

داره خودمونی میشه H@/\/\ID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ❤❤❤❤ IRAn❤

پيش فرض

تاریخ دقیق عرضه این بازی کی هست؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

تاریخ دقیق عرضه این بازی کی هست؟
    تاریخ دقیق عرضه بازی مشخص نشده اما مثل هر سال اواخر مهر میاد.........

11. این کاربر از google_boy07 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vivabarca's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

فقط امیدوارم اشتباهات خنده دار داوری تو PES 12 از بین بره !
    در ضمن باید بگم با وجود نقایصی که توی PES 11 وجود داشت باز یه کلاس بالاتر از FIFA 11 ( مخصوصا نسخه ی PC ) بود !

13. این کاربر از vivabarca بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

فقط امیدوارم اشتباهات خنده دار داوری تو PES 12 از بین بره !
    در ضمن باید بگم با وجود نقایصی که توی PES 11 وجود داشت باز یه کلاس بالاتر از FIFA 11 ( مخصوصا نسخه ی PC ) بود !
    به نظر من داوری بازی زیاد تو این نسخه تاثیر گذار نیست بر عکس نسخه 10 که من میگم داور مهمترین مشکل بازی بود و کل نتیجه رو با اشتباهاتش عوض مکیرد ......

الان تو تاپیکهای خارجی بازی مهمترین مشکل رو دروازه بان بازی میدونن و عناصر دیگر بازی در درون زمین تقریبا خوب هستند . تو نسخه ای که آدام بازی کرده خودش میگه که دروازه بانها هنوز ایده ال نیستند مثل نسخه 11 هستند اما میگه نسخه آلفا رو بازی کرده و به اونا این موضوع رو گفته و میگه مطمئنن این مشکل رو تو این چند ماه که از انتشار بازی مونده بر طرف میکنند .......

.................................................. ..............................................
    از آدام در مورد حرکت 360 درجه پرسیدم که نسبت به نسخه 11 تغییری کرده ؟ آدام میگه نسبت به 11نرم تر شده ..
    .................................................. ..........................................
    روز چهار شنبه آدام در مورد بازی یه گزارش صوتی منتشر میکنه ....

آخر فروم باز Mool Tee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

اینو دیدین باهاش مو نمیزنه

حالا این

هرکی اینو ببینه می فهمه مسیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه قیافه مسی رو درست نسازه خودم با دست ها خودم خفش می کنم

16. این کاربر از Mool Tee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •