تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 34

نام تاپيک: اگه شما این خط اینترنت رو داشتین چیکار می کردین ؟

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

عزیز من ایلام هستم....دانشگاه ایلام پهنای باندش ۱۶ مگه!! ولی پسورد دوبل روش گذاشتن!! نوش جون دانشجو هاش!!! ما هم دانشگامون اینترنت ۲۵۶ داره!! تازه وایرلس نیست! هر وقت سایت خالی باشه میدن دست ماها...

من اگر بودم، سایت زیر رو درو میکردم:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دونه به دونه‌ی پک هاش رو... فروشگاه اینترنتی راه مینداختم، بعضی هاش که حجمش کمه رو میذاشتم دانلود و از تبلیغات سایت استفاده میکردم!!!!(سایت های با بازدید مناسب، معمولا تا ۱۰۰ هزار تومن برا هر بنر میگیرن.... مثلا سایت ۱ پزشک، تقریبا ماهی ۱ میلیون فقط پول تبلیغاتشه احتمالا!....با توجه به قیمت هاش!).....

اگر میتونین شب بدین دانلود کنه که دیگه بهتر!!!!!!

الان همین سایت پی سی خودمون، مثلا یکی از همین پک ها رو میاره، یه بسته بندی شکیل و میده ۲۰ تومن!!(۲ تا دی وی دی).... این سایتی که گفتم، لااقل ۶۰ تا بسته‌ی اموزشی سطح حرفه‌ای من توش پیدا کردم اونم با ۲ ساعت گشتن!!!! حیف که لینکاش مستقیم نبود وگرنه با همین اینترنت ۱۲۸ خودم همش رو دانلود میکردم....اخه من مرد دانلود از دایل اپم!!! ۵ سال پیش با دایل اپ ۵۰ مگ دانلود میکردم!!!!.....

میتونید کار دانلود سفارشی هم انجام بدین....
    مثلا من میگم اقا این فایلو تو این لینک برام دانلود کن، مثلا فلان مبلغ بهتون میدم....

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

در مورد لیستی که بالا دادی و چیزایی که دان کردی با کمال تاسف و شرمندگی باید بگم داری اشغال دانلود میکنی بزن تو کار فیلمای 1080 10-15 گیگی اینا چیه میگیری...
    در ضمن این سرعتی که شما داری باهاش حال میکنی من با اینترنت ما*ه*و/اره دو برابر اینو تجربه کردم دیگه تا چه حد ارشیو جمع کنیم اخرش میرسیم به کجا جز وقت تلف شده زندگیمون که دیگه بر نمیگرده
    متاسفانه تایید میشه که فیلم های اموزشی بیخودی دانلود کردن....(یا حداقل من عنوان اکثرش رو نشناختم...) ولی اینکه اینجور محتوی به درد نمیخوره، نه قبول ندارم....همین سایت هایی که یکی از دوستان اون بالا معرفی کردن، اینجور برنامه های اموزشی رو میخرن، خودشون هم میتونن مثل یکی از اینا باشن...مشکلشون اینه که با این سرعتا نمیشه سرور درست حسابی راه انداخت و بیشتر باید بفروشن!!!

کار فیلم و اینا هم بله...میتونن با هر فیلمی که میاد، ۱۰۸۰ اش رو دانلود کنن....مستند و فیلم و این چیزا و کلوپ ها رو تغذیه کنن که اینو گفتم قبلا ...

انلاین فا - میهن دانلود - وطن دانلود - سیب دانلود - مای داتیر - Warezbb
    اره اینا خوبن.... ولی میشه در مورد امضاتون بپرسم که این اینترنت مال کجاست و ماهی چقد پول میدین بالاش؟! من میتونم بیام یه ماه این سرویس رو بگیرم و برم؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اره اینا خوبن.... ولی میشه در مورد امضاتون بپرسم که این اینترنت مال کجاست و ماهی چقد پول میدین بالاش؟! من میتونم بیام یه ماه این سرویس رو بگیرم و برم؟؟؟[/QUOTE]
    دوست عزیز این اینترنت هتل دبی هست مال زمانی که مسافرت بودم.مجانی بود کاملا و دیگه بهش دسترسی ندارم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه cdcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بزن تو کار دانلود فیلمهای فول 3D با کیفیت اصلی 1080 بزن روی Blue ray و بفروش . کلی در امد داره

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

البته از دانلود فیلمهای س ک س ی هم غافل نشو ولی با کیفیتش.فیلمهای روز دنیا هم میتونی دانلود کنی.یه لیست و یه آرشیو درست کن و در امد کسب کن.

6. این کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    لرستان

پيش فرض

با تشكز از همه دوستان بابت اظهار نظرشون

بايد بگم كه ليست چيزهايي كه گذاشتم ماله قبل از اينترنت بوده و ماله چند وقت پيشه (راستشو بخوايين واسه اينكه تعداد پست هام بشه 20 و بتونم پيام خصوصي بدم اونا رو گذاشتم)

با اينترنت فعلي 90 درصد فقط فيلم دانلود كردم ... اونم حداقل با كيفيت 720 .... (واسه روز و شب هاي تابستون روي تلويزيون ال اي دي اچ دي سوني م )

فعلا هم قصد همين روند رو دارم ... تا يه پيشنهاد بهم بشه واسه همكاري

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سرعت upload چنده ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    لرستان

پيش فرض

ميشه يكي لطف كنه و چند تا سايت كه بدون دردسر دانلود ميشن رو براي اين فيلم هاي 1080 معرفي كنه ؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

tinymoviez1.in

11. این کاربر از esisuzuki بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    لرستان

پيش فرض

این سایتی که شما دادین خیلی دردسر داره

من فعلا از 20Movie.in داوون می کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •