تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 56

نام تاپيک: ان 82 یا جی 800 نظر شما چیه ؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

خنده دارترین حرفی که شنیدم حرف همین جناب absorb بود!مثل اینکه ایشون منظورشون با همون 6600 نوکیا بوده!البته من فرض رو بر این میگیرم که ایشون منظورشون از هنگ کردن سیمبین در نوکیا همون گوشی 6600 بوده باشه ولی همین 6600 رو که اون موقع نوکیا تولید میکرد سونی اریکسون نمیدونست گوشی هوشمند چیه!همین الان هم تنها برتری باقی مانده ی uiq نسبت به سری 60 ورژن 3 سیمبین همین تاچ اسکرین بودن هست که با ارائه ی رابط گرافیکی تاچ برای سیمبین سری 60 ورژن 3 از طرف شرکت نوکیا به نظر من دیگه سونی اریکسون باید تعطیل کنه بره خونه ی خاله!توی سایبر شات هم که مشخص شد در 5 مگاپیکسلی کار سونی اریکسون تموم شده هست و یا رتبه ی چهارم رو اورده یا فوقش با تکماده و تبصره سوم شده!!!خدایا واکمن 3 را از سونی اریکسون نگیر!امین!خدایا توانایی ارائه ی تاچ اسکرین بر روی سیمبین سری 60 ورژن 3 را به نوکیا نده!امین!!اینها بخشهایی از دعاهای پر فیض سونی اریکسونیها بود!!
    Last edited by rainysky50; 02-02-2008 at 01:13.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

خنده دارترین حرفی که شنیدم حرف همین جناب absorb بود!مثل اینکه ایشون منظورشون با همون 6600 نوکیا بوده!البته من فرض رو بر این میگیرم که ایشون منظورشون از هنگ کردن سیمبین در نوکیا همون گوشی 6600 بوده باشه ولی همین 6600 رو که اون موقع نوکیا تولید میکرد سونی اریکسون نمیدونست گوشی هوشمند چیه!همین الان هم تنها برتری باقی مانده ی uiq نسبت به سری 60 ورژن 3 سیمبین همین تاچ اسکرین بودن هست که با ارائه ی رابط گرافیکی تاچ برای سیمبین سری 60 ورژن 3 از طرف شرکت نوکیا به نظر من دیگه سونی اریکسون باید تعطیل کنه بره خونه ی خاله!توی سایبر شات هم که مشخص شد در 5 مگاپیکسلی کار سونی اریکسون تموم شده هست و یا رتبه ی چهارم رو اورده یا فوقش با تکماده و تبصره سوم شده!!!خدایا واکمن 3 را از سونی اریکسون نگیر!امین!خدایا توانایی ارائه ی تاچ اسکرین بر روی سیمبین سری 60 ورژن 3 را به نوکیا نده!امین!!اینها بخشهایی از دعاهای پر فیض سونی اریکسونیها بود!!

طرفدار سونی اریکسون نیستم ولی دلم میخواست اینجا از سونی دفاع کنم
    ولی هیچ حرفی واسه گفتن نذاشت این rainysky50

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

اخه...........
    ولی من نیمدونم چرا 5700 رم یک بار هم هنگ نکرده چرا N95 رفیقم هنگ نمیکنه چرا n82 برادرم هنگ نمیکنه
    نکنه فقط گوشی های شما هنگ میکنه ..........................

من خودم N95 عادی داشتم.5 ماه پیش.خداییش زیاد هنگ میکرد.مخصوصا وقتی با هندفری صحبت میکردم وقتی End Call میشد 90% مواقع هنگ میکرد و Reset میشد
    چند بار هم موقع پخش اهنگ جلو دوستام هنگ کرد و ضایع شدیم
    روزی هم که میخواستم بفروشم صبح دادم به طرف نصف پولش و بهم داد(240 تومان)گفت بقیش و فردا بعد تست گوشی بیا بگیر.بهش گفتم مسافرم تا امروز عصر بیشتر شیراز نیستم.تا عصر 100 همش دعا میکردم هنگ نکنه گوشیم. بگه نمیخوام.بعد که رفتم چیزی از هنگ نگفت و بقیه چولم و بهم داد

دوستم هم که یکی از طرفدارای نوکیاست و تا حالا یه بار هم سونی اریکسون نخریده وقتی N93 گرفت. 1 هفته بعد فروختش.گفت زیاد هنگ میکرد.بعد N73 گرفت.دیگه هیچ وقت نگفت این گوشیم هم هنگ میکنه

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

فراموش نشه که 5700 بعد از ان95 اومد!و ان95 فقط یک سی پی یوی 332 مگاهرتزی داشت!ولی 5700 و 6120 و کلا گوشیهای بعدی نوکیا اخر سرعت هستند!حال میکنید باهاشون کار کنید!

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

اصلا شما نباید گوشیهای جدید نوکیا رو(منظورم با سیمبین هست)با گوشیهای قبل از ان95 و حتی خود ان95 مقایسه کنید!سیمبین نوکیا دوران باگ و هنگ خودشو پشت سر گذاشته و با سخت افزارهای جدید نوکیا و فریم ویرهای بدون مشکل تقریبا هیچ مشکلی برای کاربر ایجاد نمیکنند!برای مثال در حال حاضر فقط یک فریم ویر جدید برای 5700 اومده که اون هم مربوط به 6 ماه پیشه!چون دیگه مشکلی وجود نداره که بخواد فریم ویر جدید بده بیرون!بر عکس ان73!!که پر از باگ و هنگ بود!!!

کاربر فعال انجمن تبلت IceLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    مشهد مقدس

پيش فرض

اصلا شما نباید گوشیهای جدید نوکیا رو(منظورم با سیمبین هست)با گوشیهای قبل از ان95 و حتی خود ان95 مقایسه کنید!سیمبین نوکیا دوران باگ و هنگ خودشو پشت سر گذاشته و با سخت افزارهای جدید نوکیا و فریم ویرهای بدون مشکل تقریبا هیچ مشکلی برای کاربر ایجاد نمیکنند!برای مثال در حال حاضر فقط یک فریم ویر جدید برای 5700 اومده که اون هم مربوط به 6 ماه پیشه!چون دیگه مشکلی وجود نداره که بخواد فریم ویر جدید بده بیرون!بر عکس ان73!!که پر از باگ و هنگ بود!!!
    100% تائید میشه!!!

من که هم با 5700 و هم با 6120 کامل کار کردم خیلی خیلی بهتر از n73 و n71 و n70 (اینایی رو که گفتم باهاشون کار کردم) هستش. کلا به نظر میرسه نوکیا داره میترکونه!!!!

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

قرار بود تایپیک به کل کل کشیده نشه
    از موضوع اصلی هم خارج شده
    نظر منم n82

آخر فروم باز perjixen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

کلاً گوشیهای نوکیا به هنگ کردن و سرعت پایین معروفن حالا مال یکی هنگ نمیکنه دلیل بر این نیست که همشون اینجوری نیستن ...
    اول از همه از اون دوستانی که از آب گل الود ماهی میگیرن بگم! اینجا بحث سی پی یو ، پردازش ، ... آخه شماها که برندتون یه چند سوالی هست فقط چ ر ت و پ ر ت تولید میکنه! معنی این حرفارو میفهمید!!!!!

سیستم عامل هنگش طبیعیه.الان کامپیوتر شما هنگ نمیکنه؟
    من که خودم گفتم بودن سیستم عمال درده سر خاص خودش رو دار!!

در ادامه شاید حق با شما باشه !!! کلمه هنگ در حال حاظر تقریبا معنا نداره!!! الان گوشی ریست میشن! ولی بازم نفس عمل یکی هست!.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

اگه اینجوریه که نوکیا دیگه جایی واسه حرف زدن و ایراد گرفتن نذاشته
    گفتم که خودم فقط N95 داشتم اطلاعاتم از بقیه گوشیهای نوکیا که گفتم از دوستم بود
    حتما N73 که داشته هم هنگ میکرده ولی رو خودش نمی آورده

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

آقا چرا بحثو عوض کردین ؟؟
    بی چاره اسم جی 800 اصلا تو دو صفحه آخر نیست !!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •