تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 31 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 303

نام تاپيک: تاپیک جامع پرسش و پاسخ در رابطه با مسایل، مشکلات و اختلالات روحی و روانی !

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    غربت

پيش فرض

پدری که مشکل روانی داره
    صلاحیت نگهداری از فرزنداش داره؟
    مثلا اگه مامی من بخواد طلاق بگیره
    بچه ها میدن به مامی دیگه
    مرسی

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پدری که مشکل روانی داره
    صلاحیت نگهداری از فرزنداش داره؟
    مثلا اگه مامی من بخواد طلاق بگیره
    بچه ها میدن به مامی دیگه
    مرسی
    اگر برای قاضی محرز بشه اره میدن به مادر.مثلا مواد مخدر جزء مسایلی است که برای یک قاضی بعنوان یک سند عدم صلاحیت حساب میشه.ولی توی ایران قضات خیلی هوای مردها رو دارن.تازه کافیه یه خورده باباهه دم قاضی رو ببینه که هیچی.
    قربون اون شکلکت برم ناراحت نباش

3. این کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

دوستان ممکنه آدم در اثر کم خوابی یا بدخوابی توهم ببینه ؟؟؟
    منظورم از بد خوابی انه که من شبا تا ساعت 5-4 بیدارم ، بعد تازه میرم تو رخت خواب و نزدیکای 6 خوابم میبره ، بعد 9 صبح بیدار میشم میرم سرکارم و بعد ساعت 2-3 میام خونه و تا 8-9 شب میخوابم ، بعد دوباره همین برنامه تکرار میشه یعنی دوباره از 9 شب تا 4-5 صبح بیدارم و ....
    سرکار هم همین خواب آلودگی خیلی بهم فشار میاره ، چندین بار تصمیم گرفتم برنامه خوابم رو عوض کنم اما نتونستم ، موقعی هم که مدرسه میرفتم همین مشکلو داشتم .
    از بچگی حدود 10 سالگی تا الان که 19 سالمه همین مشکلو دارم .
    دکتر هم تا 4 ماه پیش نرفته بودم ، آخه فکر نمیکردم به خاطر همچین مسئله ای باید پیش دکتر رفت .
    دکتره یه سری قرص هایی بهم داد که متنفرم ازشون ، وقتی میخوردم دیگه حوصله هیچ کاری رو نداشتم و بدتر خواب آلود میشدم اما مشکل من بی خوابی نیست ، مشکلم اینه که درست سر همون ساعات خوابم میبره و بیدار میشم ، هرچقدر هم که خسته باشم یا نباشم یا خوابم بیاد یا نه .
    تا اینکه حدود 6 ماهه یک سری چیزایی میبینم که هم عجیبه و هم اتفاق نیوفتاده ، اما من میدونم که اتفاق افتاده .
    مثلا 3-4 روزه خونه دوستم هستم ، ساعت 7 صبح وقتی بیدار شدم دیدم دوستم تو تراس ایستاده داره چایی میخوره ، بهش گفتم یه لیوان آب بهم بده ، رفت که بیاره اما برنگشت ، 5 دقیقه بعد خودم رفتم دیدم دوستم اصلا خونه نیست ، از ساعت 6 رفته بود فرودگاه دنبال پدرمادرش
    اتفاق های اینجوری که خیلی برام افتاده ، ولی تازگی ها بیشتر هم شده . اما خجالت میکشم دربارش با کسی صحبت کنم چون ممکنه بهم چیزایی بگن که خوشایند نباشه .

آخر فروم باز faded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من یه سوال د رمورد ناسازگاری یه بچه کوچیک دارم ,یه دختر بچه 4-5 ساله هست که با هم سن و سالاش اصلا سازگاری نداره, توی مهد کوک به حرفای مربی گوش نمیده , با بچه ها نمی جوشه , تقریبا عصبیه , مثلا مربیش میگفت نقاشی که میگه بچه ها بکشن اون یه چیزه دیگه میکشه دوست داره با بزرگترهاش باشه توی یه جمعی که بچه و بزرگ هست نمیره با هم سن وسالاش بازی کنه, عروسک دوست نداره , لباس دخترونه نمی پوشه , همه رو میزنه , چه مشکلی می تونه باشه, خانوادش هم به دکتر بردن و اینا اصلا اهمیت نمی دن.
    Last edited by faded; 11-07-2011 at 10:58.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

مثلا 3-4 روزه خونه دوستم هستم ، ساعت 7 صبح وقتی بیدار شدم دیدم دوستم تو تراس ایستاده داره چایی میخوره ، بهش گفتم یه لیوان آب بهم بده ، رفت که بیاره اما برنگشت ، 5 دقیقه بعد خودم رفتم دیدم دوستم اصلا خونه نیست ، از ساعت 6 رفته بود فرودگاه دنبال پدرمادرش
    شما کارتون چیه تو خونه یا محل کار با مواد شیمایی سرو کار دارین؟

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

شما کارتون چیه تو خونه یا محل کار با مواد شیمایی سرو کار دارین ؟
    تو شرکت نفت تهران ساختمون 5 ، بخش حراست ، مسئول مراقبت و نگهداری دوربین و سیستم های کنترل هستم .
    نه با مواد شیمیایی ، سرکار که هیچ ارتباطی ندارم ، تو خونه هم همینطور .

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

ثلا 3-4 روزه خونه دوستم هستم ، ساعت 7 صبح وقتی بیدار شدم دیدم دوستم تو تراس ایستاده داره چایی میخوره ، بهش گفتم یه لیوان آب بهم بده ، رفت که بیاره اما برنگشت ، 5 دقیقه بعد خودم رفتم دیدم دوستم اصلا خونه نیست ، از ساعت 6 رفته بود فرودگاه دنبال پدرمادرش
    این چیزی که شما گفتین میشه توهوم بینایی و شنوایی خیلی خطرناکه بهتره سریع به روانپزشک مراجه کنین

9. این کاربر از مهرسا1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

W-1

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

سلام دوستان یه سئوال

چرا بعضی وقتها به دوستانمون وابسته میشیم
    من خودم تجربه این مسئله رو دارم که به بعضی از دوستام وابسته میشدم.بطور مثال وقتی به مدرسه راهنمایی رفتم چون یکی از دوستان تو مدرسه جدیدم نبود من خیلی ناراحت شدم طوری که به مدرسه دوستم رفتم
    البته الان این مشکلم حل شده ولی مشکل خیلی بزرگی برای خیلی هاست

دوست دارم یه راح حل بدید

11. این کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehran-King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام دوستان یه سئوال

چرا بعضی وقتها به دوستانمون وابسته میشیم
    من خودم تجربه این مسئله رو دارم که به بعضی از دوستام وابسته میشدم.بطور مثال وقتی به مدرسه راهنمایی رفتم چون یکی از دوستان تو مدرسه جدیدم نبود من خیلی ناراحت شدم طوری که به مدرسه دوستم رفتم
    البته الان این مشکلم حل شده ولی مشکل خیلی بزرگی برای خیلی هاست

دوست دارم یه راح حل بدید

با سلام- این احساس طبیعیه! و هر انسانی به این نوع احساسات دچار میشه! که با ملاقات و بودن در کنار دوستش براحتی قابل حل میشه! و چون با همون دوستتون دوران خوبی میگذرونید عامل روحی و روانی بدن در دوران مدرسه و یا هرجای دیگه بهش عادت میکنه! و وقتی ازش دور باشی ، یه احساسی میاد که نوعی دلتنگیه! و با دیدار دوباره این مشکل براحتی حل میشه!

موفق و موید باشین

13. این کاربر از Mehran-King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

سلام مهران جان
    با نظرت موافقم اما بعضی وقتها این وابستگی چنان زیاد میشه که اگه طرف(دوست.اعضای خانواده...)نباشه در ارتباط بر قرار کردن با محیط و جامعه دچار مشکل میشیم
    میدونی منظورم چیه بعضی وقتها ما مطیع و یا به عبارتی به شخصی نیاز داریم که اگه نباشه دچار ترس میشیم
    اینو چطوری میشه حل کرد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •