تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1349 از 1849 اولاول ... 349849124912991339134513461347134813491350135113521353135913991449 ... آخرآخر
نمايش نتايج 13,481 به 13,490 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

های وب یه شبه خودکشی کرد (نیست که مثلا خیلی وضعیت کیفیت و پایداری نتش خوب بود گند زد به تنها نکته مثبتش (فشفشه و شبانه رایگان و تنوع سرویس هاش) تا اونهایی هم که تو تخلیه اش شک داشتن مصمم بشن)
    Last edited by broosli; 25-07-2016 at 17:32.

2. این کاربر از broosli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

وااااات؟؟؟؟؟؟
    سرویس رو کلا حذفید !!!!
    فقط 16 مگ ؟!؟!
    شبانه پر !!!!!
    فشفشه ام تموم شه تخلیه میکنم
    جشنواره شاتل هنوز هست؟
    جشنواره 1 ساله شاتل تا 7 مرداد تمدید شده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

خداحافظ های وب !!!!

بدون فشفشه و شبانه ، حداقل جایی میرم که کیفیت داشته باشه!

16 مگ یه دروغ بزرگه وقتی که خط بیشتر مشترکای این مملکت 8 مگ رو بزور میکشه! ........

برای خیلیا بد نشده.... و اونها با همون فشفشه 30-40 گیگی خودشون حال میکنن و براشون مهم نیست پس عزیزان به فکر خودتون باشید نه متقاعد کردن دیگران به رفتن یا نرفتن!!

5. 2 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من شبانه نمیخوام اما بسته تندباد را هم های‌وب اجازه نمیده بخرم! پیغام میده "بسته پیشنهادی انتخاب شده در صفحه قبل توسط شما قابل استفاده نمیباشد" زنگ زدم پشتیبانی گفت بسته های تندباد برای مشترکین جدیده!!! ولی گفت فردا یکسری بسته‌های جدید تو پنل قراراه معرفی بشه که حجم بالایی داره و یکجورایی نامحدود حساب میشه! درباره بسته‌های طوفان سه ماهه سی گیگ هم پرسیدم که قبلاً 99.000 بود الان هم 99.000 تومانه و ارزان نشده که گفت ارزانتر نمیشه! در صورتیکه الان فشفشه 50 گیگ را دارند میدهند 30.000 تومان!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

خداحافظ های وب !!!!

بدون فشفشه و شبانه ، حداقل جایی میرم که کیفیت داشته باشه!

16 مگ یه دروغ بزرگه وقتی که خط بیشتر مشترکای این مملکت 8 مگ رو بزور میکشه! ........

برای خیلیا بد نشده.... و اونها با همون فشفشه 30-40 گیگی خودشون حال میکنن و براشون مهم نیست پس عزیزان به فکر خودتون باشید نه متقاعد کردن دیگران به رفتن یا نرفتن!!
    تعریف های وب از شرایط ایده ال:
    سایت آسان دانلود را باز و یک فایل با دانلود منیجر دانلود کنید
    در صورتی که با سرویس 16 مگ سرعت دانلود شما بیشتر از 256 کیلوبایت است وضعیت سرویس شما از لحاظ سرعت و کیفیت در حالت ایده ال قرار دارد!!!

8. 3 کاربر از broosli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سرعت نابود میشه با این وضعیت حتی اگه فشفشه ها رو هم دست نمیزدن وقتی میگن سرعت 256 کیلوبایت یعنی دانلود کشک

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

من شبانه نمیخوام اما بسته تندباد را هم های‌وب اجازه نمیده بخرم! پیغام میده "بسته پیشنهادی انتخاب شده در صفحه قبل توسط شما قابل استفاده نمیباشد" زنگ زدم پشتیبانی گفت بسته های تندباد برای مشترکین جدیده!!! ولی گفت فردا یکسری بسته‌های جدید تو پنل قراراه معرفی بشه که حجم بالایی داره و یکجورایی نامحدود حساب میشه! درباره بسته‌های طوفان سه ماهه سی گیگ هم پرسیدم که قبلاً 99.000 بود الان هم 99.000 تومانه و ارزان نشده که گفت ارزانتر نمیشه! در صورتیکه الان فشفشه 50 گیگ را دارند میدهند 30.000 تومان!
    همونایی که الان گذاشتن رو سایت منظورشون اوناس حجمشون بالاس ولی قیمتشون زیاده و سرعتشون کم

11. 2 کاربر از zigzaag بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

اسیاتک + شاتل ( که محدود ) میکنه
    صبانت هم که مرکزمون سرویس نمیده بین شاتل و اسیاتک و پارس و مخابرات فک کنم منطقی باشه برم شاتل
    این شاتل چه جوریه ؟
    هر وقت میرم سایتش گیج میشم !
    اصلا درست مشخص نکرده - هر سرویسش سرعت دانلود روز و شبش چنده ؟ بعد دانلود چقدر شبانه محدود میشه ؟
    الان سرویس 1 ماهه بخوام بگیرم ازش که ماهی بیشتر از 40 تومن نشه و ترافیک ماهانم 15 یا بیشتر باشه و شبی هم بتونم 2 گیگ دانلود کنم ، داره همچین چیزی ؟
    -----------------------------
    این صبانت هم که محدود میکنه انگار !
    فکر کنم تنها شرکتی که درست شبانه داره همون اسیا تک باشه

13. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

این شاتل چه جوریه ؟
    هر وقت میرم سایتش گیج میشم !
    اصلا درست مشخص نکرده - هر سرویسش سرعت دانلود روز و شبش چنده ؟ بعد دانلود چقدر شبانه محدود میشه ؟
    الان سرویس 1 ماهه بخوام بگیرم ازش که ماهی بیشتر از 40 تومن نشه و ترافیک ماهانم 15 یا بیشتر باشه و شبی هم بتونم 2 گیگ دانلود کنم ، داره همچین چیزی ؟
    -----------------------------
    این صبانت هم که محدود میکنه انگار !
    فکر کنم تنها شرکتی که درست شبانه داره همون اسیا تک باشه
    شاتل برای اینکه هزینه اش زیاد نشه واست میتونی یا جشنواره 1 ساله بخری (با 20 گیگ حجم اولیه و شبانه رایگان (فک کنم تا شبی 2 گیگ محدود نمیکنه) با قیمت حدود 40 هزار تومن) که در این صورت فقط باید حجم اضافی بخری که 15 گیگ حجمش با قیمت های جدید چیزی حدود همون 35-40 تومن درمیاد
    یه راه دیگه هم اینه که سرویس 128 اکو بگیری (با قیمت 15 تومن) که اونم همین شرایط بالا رو داره ولی 1 ماهه است و 4 گیگ حجم اولیه داره و 10 گیگ حجم اضافی هم حدود 25 تومن که اونم درمیاد 40 تومن
    اینم بگم که هر دو سرویس سرعت روزانه شون 16 مگه

15. 2 کاربر از broosli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

شاتل برای اینکه هزینه اش زیاد نشه واست میتونی یا جشنواره 1 ساله بخری (با 20 گیگ حجم اولیه و شبانه رایگان (فک کنم تا شبی 2 گیگ محدود نمیکنه) با قیمت حدود 40 هزار تومن) که در این صورت فقط باید حجم اضافی بخری که 15 گیگ حجمش با قیمت های جدید چیزی حدود همون 35-40 تومن درمیاد
    یه راه دیگه هم اینه که سرویس 128 اکو بگیری (با قیمت 15 تومن) که اونم همین شرایط بالا رو داره ولی 1 ماهه است و 4 گیگ حجم اولیه داره و 10 گیگ حجم اضافی هم حدود 25 تومن که اونم درمیاد 40 تومن
    اینم بگم که هر دو سرویس سرعت روزانه شون 16 مگه
    والا از این سرویس های 1 ساله اصلا خوشم نمیاد
    یه چیز دیگه هم اینکه شبانه سرعتش چند هست ؟ مثلا همین سرویس 128 ؟ و بعد چند گیگ محدود میکنه ؟ ( در واقعا مشکل اصلیش همین محدود کردن هست که اصلا مشخص نیست شبی چقدر میشه دانلود کرد )

17. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •