تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 29

نام تاپيک: عنوانی جدید از OpenWorld در صنعت بازی سازی ایران برای اولین بار توسط حسین باقری

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همه ویدئوهایی که گذاشته بودی رو دیدم,واقعاً کارت خوبه ولی یه توصیه دوستانه میکنم بهت,اگر بودجه درست حسابی نداریبازی Open World رو بیخیال(فکر حمایت شدن رو ول کن,تا پول نرفته تو جیبت بودجه محسوب نمیشه)
    این قابلیت ها که نمیشن بازی
    منم شونصد تا شیدر زدم تو تاپیک بازی Predecessors آخرش جوابی که شنیدم این بود که بازیش چیه اصلاً؟؟؟
    حالا من بودجه رو دارم و به نشون دادن همین تکنیک ها بسنده کردم فعلاً تا بازی به حدی برسه که بشه نشون داد,این تجربه شخصی من بود که بارها و بارها بهش برخوردم و چون میبینم شما توانایی بالایی دارین وظیفه خودم دونستم بگم بهتون

در ضمن به فکر یه حرکت جدید هم باشی بد نیست اینا که تا اینجا گذاشتی خیلی وقت پیش دیدیم
    راستی یه مورد دیگه,گفتی "پیش بینی ساخت این بازی حدود 6ماه است" ولی من فکر میکنم تو 6 ماه خیلی بتونی کار رو پیش ببری چیزای عمومی مثل همین رانندگی و تخریب پذیری و از اینا مهمتر هوش مصنوعی رو تموم کنی,این رو از تجربه ام از بازی Open World سال های سیاه میگم بهت,شاید هم انتظارات و توقعات تو اون بازی زیاد بوده ولی فکر آدمای توی شهر,ماشینا, طرز برخوردشون با هم دیگه,رعایت قوانین رانندگی, میکس اینا موقعی که یه آدم که جزو هوش مصنوعی آدم هاست میره سوار ماشین میشه و جزئی از قسمت دیگه ی هوش مصنوعی میشه( و برعکس) , عکس العمل همه ی اینا نسبت به بازیکن,عملکرد پلیس و همه موارد دیگه رو در نظر بگیر,شاید حتی همین هوشش از 6 ماه بیشتر بشه/.

2. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

بازی open world شدیدا سخت و وقت گیر هست با یکی و دو نفر هم نمی شه کاری کرد .من خودم یک بازی open world ساختم

4. این کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

همه ویدئوهایی که گذاشته بودی رو دیدم,واقعاً کارت خوبه ولی یه توصیه دوستانه میکنم بهت,اگر بودجه درست حسابی نداریبازی Open World رو بیخیال(فکر حمایت شدن رو ول کن,تا پول نرفته تو جیبت بودجه محسوب نمیشه)
    این قابلیت ها که نمیشن بازی
    منم شونصد تا شیدر زدم تو تاپیک بازی Predecessors آخرش جوابی که شنیدم این بود که بازیش چیه اصلاً؟؟؟
    حالا من بودجه رو دارم و به نشون دادن همین تکنیک ها بسنده کردم فعلاً تا بازی به حدی برسه که بشه نشون داد,این تجربه شخصی من بود که بارها و بارها بهش برخوردم و چون میبینم شما توانایی بالایی دارین وظیفه خودم دونستم بگم بهتون

در ضمن به فکر یه حرکت جدید هم باشی بد نیست اینا که تا اینجا گذاشتی خیلی وقت پیش دیدیم
    راستی یه مورد دیگه,گفتی "پیش بینی ساخت این بازی حدود 6ماه است" ولی من فکر میکنم تو 6 ماه خیلی بتونی کار رو پیش ببری چیزای عمومی مثل همین رانندگی و تخریب پذیری و از اینا مهمتر هوش مصنوعی رو تموم کنی,این رو از تجربه ام از بازی Open World سال های سیاه میگم بهت,شاید هم انتظارات و توقعات تو اون بازی زیاد بوده ولی فکر آدمای توی شهر,ماشینا, طرز برخوردشون با هم دیگه,رعایت قوانین رانندگی, میکس اینا موقعی که یه آدم که جزو هوش مصنوعی آدم هاست میره سوار ماشین میشه و جزئی از قسمت دیگه ی هوش مصنوعی میشه( و برعکس) , عکس العمل همه ی اینا نسبت به بازیکن,عملکرد پلیس و همه موارد دیگه رو در نظر بگیر,شاید حتی همین هوشش از 6 ماه بیشتر بشه/.

با سلام خیلی ممنون ولی من با تمام این محدودیت ها میتونم روبرو بشم

یونیتی خیلی ساده هست و این کار ها داخلش کاری نداره فوق العاده اسونه فقط زمان می بره چون کد نویسی های طولانی داره

در مورد هوش مصنوعی هم من یک نفر که فقط نیستم افراد گروه هم کار میکنن مشکل فقط اینه که فط من برنامه نویس گروه هستم و الان کسی نیست برنامه نویسی یونیتی بلد باشه (افرادی هستند ولی تایپ مرا نخوندن که یتونن کمک کنن و یا مشکل دارند و...)

تنها مشکل بوجه هست که الان خیلی ها بدون خرج کردن 1زیال بازی های عالی بصورت مستقل ساختند و فروش هم کردند فکر نکنم نیاز به بوجه ای باشه چون اگه از شرکت بگید شرکتش جوره جوره مدلر ها هم توافق شده وقتی بازی فروش رفت حقوق بگیرند چون الان خیلی ها هستند که ارزوشونه رایگان بیان کار کنند که فقط اسمشون به عنوان سازنده تو ی بازی باشه و اسمشون توی جشنواره ها برده بشه

اقای aminblog76 نمیدونم بشناسین یا نه یکی از بهترین دوستان فایریکمه که تا اونجایی که توسنته پشتیبانیم کرده ولی الان باید بشیه کنکور بخونه

به هرحال انشاالله یه عمید خدا بتونیم این بازی را موفق بیرون بیاریم

بزودی دمو فقط برای تست فیزیک ماشین گزاشته میشه

با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

بازی open world شدیدا سخت و وقت گیر هست با یکی و دو نفر هم نمی شه کاری کرد .من خودم یک بازی open world ساختم
    از سختی که سخت هست ولی کار نشد نداره

ماشاالله لا قوه الا بالله

با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    خیلی جالبه که تنهایی همه این کارارو انجام دادین . خسته نباشید . فیزیک ماشینا خیلی جالب بود . دمیج ماشینا هم خیلی جالب بود . نمیدونم چقدر تکمیل کردین کارو ولی هنوز جای کارداره . البته من از این کارا سر در نمیارم ولی هر جور بازی ریسی انجام دادم چراغای ماشین که میره تو زیرش کاملا خالیه و بعض جاهای دیگه . کاپوت هم خراب نشد . برای دمیج نید فور اسپید پورشه الگوی خوبی میتونه باشه . همینطور موست وانتد 1 که بیشتر روی رنگ ماشین تمرکز داره و شیشه ها و حجم ماشینو دست کاری نکردن . دوربین موست وانتد هم خیلی خوبه اگر ازش تقلید کنین . اینطوریه که با هر تکون ماشین تکون نمیخوره و ثبات بیشتری انگار که با ضریب کمتری از ماشین تکون میخوره . امیدوارم موفق باشین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام
    خیلی جالبه که تنهایی همه این کارارو انجام دادین . خسته نباشید . فیزیک ماشینا خیلی جالب بود . دمیج ماشینا هم خیلی جالب بود . نمیدونم چقدر تکمیل کردین کارو ولی هنوز جای کارداره . البته من از این کارا سر در نمیارم ولی هر جور بازی ریسی انجام دادم چراغای ماشین که میره تو زیرش کاملا خالیه و بعض جاهای دیگه . کاپوت هم خراب نشد . برای دمیج نید فور اسپید پورشه الگوی خوبی میتونه باشه . همینطور موست وانتد 1 که بیشتر روی رنگ ماشین تمرکز داره و شیشه ها و حجم ماشینو دست کاری نکردن . دوربین موست وانتد هم خیلی خوبه اگر ازش تقلید کنین . اینطوریه که با هر تکون ماشین تکون نمیخوره و ثبات بیشتری انگار که با ضریب کمتری از ماشین تکون میخوره . امیدوارم موفق باشین
    سلام اقا همایون

خیلی ممنون تشکر

خوب این یه ماشین تست بود ماشین های اصلی فعلا ساخته نشده والا فیزیک ماشین ها کلا فرق کرده یعنی سیستم فیزیک را کلا عوض کردم یه چیز جالب تر

اره این کار هارو قراره بکین البته جالب تر

در مورد دوربین بازی 4نوغ دوربین داره برا ماشین

البته نمیخواستم فاش کنم ولی میگم

اولین اینکه مثلا وقتی دوربین اولی را انتخاب کردی میتونی با موس زاویه را عوض کنی اینطوری با تکان دادن موس زاویه عوض نمیشه و دلخواهی هست
    دوم اینکه با تکان دادن موس زاویه هم عوض میشه همینطوری که الان توی فیلم ها دیدی

اون 2تارو دارم روشن کار میکنم

خوب اره خیلی جایه کار داره ولی همینو خودم تنهایی در اوردم و از این بعد دارم گروهی کار میکنم و کار خوب پیشرفته و تا چند هفته اینده خبر های جدید میشه
    با تشکر

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

سلام خیلی خوش اومدی
    1- نخوره تو پرت اما شیش ماه یک توحم فانتزیه
    2- انرژیت تحسین بر انگیزه امید وارم موفق بشی
    3- وام یا سرمایه ایی که برای این پروژه تحیه کردی چقدره
    4- نمونه هایی که گذاشتی هیچ چیز خاصی نداشت فقط 4 تا سمپل آماده از تخریب و .. بود ( با دیدن اینا آدم نباید جوگیر شه )

5- بیزینس پلن نداری پس تو دیواری

امید وارم از نکته ها جنبه معکوس بگیری و سعی کنی راه اصولی تولید پروژه رو یاد بگیری

من بالای 30 نفر رو میشناسم که مثل شما استارت زدن و با کله رفتن تو زمین

پس یک اول بیزینس پلن ( نگو شیش ماه توحم نزن حساب شده حرف بزن )
    دو سرمایه جاری - سرمایه اسپانسر و ....
    سه برو سراغ گرفتن اعضاء
    چهار خیلی جدی حتی اگه یک روز از بیزنس پلن عقب موندی پروژه رو بزار کنار و مثل یک مرد جلوی تمام بده کاریا و ... وایستا

اگه توانایی و مردونگی همچین کاری رو نداری - نیا تو این عرصه به اندازه کافی هرکی از در اومده یه قصمتی از این بازار رو به نابودی مطلق کشیده

10. 4 کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام

خیلی ممنون

والا الان پروژه فعلا متوقف شده چرا؟چون که با نظر هایی که شما دوستان دادید باید یکمی صبر کنم تا هم سرمایه بیشتری هم اعضایه بیشتری توی پروژه باشه هم یکمی فکر کنم در این رابطه...

خودم هم میدونم کار سختیه ولی اگه ما ها انجام ندیم پس کی انجام بده؟

اره خوب تخریب چیزی نوبد ولی تخریب ساختمون در حالت عادی خیلی سخته مخصوصا کد نویسی که فعلا سر اون نمیرم خیلی پیچیده هست.

سیستم بازی رو عوض کردم یعنی اصلا توی edy نیست کلا فرق میکنه مجموعه 4سیستم که نوشتم با 1سیستم اماده که میشه 5تارو دارم فیکس میکنم یه چیز خوب از اب در بیاد یه گیم پلی نرم

فعلا دارم روی فیزیک ماشین ها کار میکنم اگه خود در اومد که خدا قوت پروژه شروع میشه اگه نه که هیچی فقط فیزیک را برا درست میکنم

اینو قبول دارم کار سختیه همانند رد شدن از روی پل خاجون جهنمه ولی چه کنیم اگه ما نکینم پس کی کنه؟

بلاخره باید از یه جایی شروع بشه حالا همیشه نمیشه موفق شد خوب سختی داره شکست داره ولی به قول شما باید جلوشون واستاد.
    حالا بازم تو فکرم و یکمی صبر هم کرد بد نیست

همیشه باید یکمی صبر هم داشت تا به نتیجه رسید همانند حضرت ایوب

به هر حال ممنون که نظر دادید خیلی بدرد بخور بود

12. 3 کاربر از hosien3d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

با احسان خیلی خیلی موافقم . در کل واسه ساخت بازی خوب بیشتر به تجربه و سرمایه نیاز داری, که از پستا و ویدیوها مشخصه تجربه نداری . پول رو نمیدونم
    در کل امیدوارم تو پروژه های بعدی اصولی تر عمل کنی و موفق باشی اینو که تا حد زیادی ایمان دارم به جایی نمیرسه ولی امیدوارم برسه

ویرایش :
    پستامون همزمان شد :دئ
    Last edited by Reza Azimy_RW; 05-08-2014 at 00:09.

14. 2 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

تا ببینیم خدا چی بخواد

انشاالله موفق میشیم

با تشکر

16. این کاربر از hosien3d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •