تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: ناپدید شدن درایو بعد از قطع شدن عملیات اسکن هارد برای پیدا کردن بد سکتورها و تعمیرشون

اگه نباشه جاش خالی می مونه niusha_z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Beatlemania

پيش فرض ناپدید شدن درایو بعد از قطع شدن عملیات اسکن هارد برای پیدا کردن بد سکتورها و تعمیرشون

سلام! !!! من واقعا به کمک نیاز دارم الان.

من یه هارد سی گیت یه ترای اکسترنال داشتم که چند بار افتاده بود زمین و مقادیری بدسکتور داشت. یه تعداد کمی از فایلهام corrupt شده بودند. سر همین تصمیم گرفتم که از توی پراپرتیز درایو و تولز اون اپشن چک کردن دیکس برای بد سکتور و ریپیر رو امتحان کنم. دیتاها داشتند چک میشدند که این سیم یو اس بی هارد در اثر تکان قطع شد و هارد هم کلن در طول این پروسه غیر قابل دسترس بود. من دوباره سیم رو وصل کردم ولی متاسفانه یه خرده بعدش خود چک اتوماتیک قطع شد و من مجبور شدم که آنپلاگش کنم و دوباره وصل کنم. که از اینجا به بعد کلن ویندوز هاردم رو نمیشناسه! یعنی به کل هیچ درایوی نشون نمیده. وقتی که هارد رو وصل میکنم فقط میکنه usb 2.0 cable connected.

من مطمئنم که اطلاعاتم به صورت فیزیکال روی هارد هستش ولی اصلن الان نمیدونم چی کار کنم که بتونم ریکاورش کنم. با برنامه PC Inspector file recovery هم امتحان کرده و اون هم به کل هاردم رو پیدا نمیکنه. ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه حدود 700 گیگ روش دیتا دارم.
    ویندوز هم سونه.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با نرم افزار paragon partion میتونید راحت پارتیشن هارو ریکاوری کنید و به حالت اول برگردونید

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •